تغییر کاربری کانتینر

تغییر کاربری کانتینر

تغییر کاربری کانتینر

تغییر کاربری کانتینر یکی دیگر از خدماتی است در کانکس آیسان انجام می گیرد. کانتینر نوعی کانکس انباری است. که بیشتر جنبه انبار را دارد. و برای این کار می بایست کارهایی انجام داد.

  • تغییر در دیواره های سازه که از پیش آهن به ضخامت 2 میلیمتر بوده است.
  • استفاده از پنجره و درب برای رفت آمد و تهویه هوا و نورگیری محل.
  • استفاده از عایق برای هدر رفتن انرژی داخل و خارج کانتینر و جلوگیری از صداها.
  • استفاده از کف پوش و مخزن های تخلیه آب.
  • لوله کشی و برق کشی در کانتینر
  • همه موارد ذکر شده و یه سری موارد دیگر باید تغییر کاربری بسیار مهم است.

اگر قصد خرید کانکس دارید، احتمالا می‌خواهید بدانید کانکس‌ها چه امکاناتی دارند و یا چه تجهیزاتی را می‌توان در کانکس به کار برد. قبل از دانستن این موضوع ابتدا باید انواع آن را بشناسید. و البته نسبت به کارایی هر یک آشنایی کامل داشته باشید، با ما همراه باشید.

با گسترش صنعت کانکس سازی، کانکس‌ها دیگر محدود به کیوسک پلیس، مطبوعاتی یا گل فروشی که در کنار خیابان می‌بینید نمی‌شوند. در سال‌های اخیر ساخت کانکس‌ ویلایی پیشرفت چشمگیری داشته است. در بعضی از مناطق جایگزین ساختمان‌ها شده اند. و کانکس نشینی بسیار رواج یافته است.

دلیل این امر امنیت بالای کانکس در برابر سیل و زمین زلزله، قیمت مناسب و مدت زمان بسیار کم برای ساخت کانکس باعث شده روز به روز طرفداران این سازه بیشتر شود. اگر قصد خرید کانکس دارید، احتمالا می‌خواهید بدانید کانکس‌ها چه امکاناتی دارند و یا چه تجهیزاتی را می‌توان در کانکس به کار برد. قبل از دانستن این موضوع ابتدا باید انواع آن را بشناسید. و البته نسبت به کارایی هر یک آشنایی کامل داشته باشید، با ما همراه باشید.

ارسال نظر