درباره ما

درباره ما

کانکس آیسان با سال‌ها تجربه در طراحی و تولید کانکس و سازه‌ های پیش‌ساخته با هدف تولید و فروش منصفانه و مستقیم در مسیری هد‌مند برای خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر گام نهاد. و فعالیت خود را بصورت رسمی از سال 1389 آغاز نمود.

مجموعه‌ی کانکس آیسان علاوه بر ایجاد تنوع در محصولات خود (کانکس و کانتینر) همواره تلاش کرده است. که محصولاتی بادوام، زیبا، ایمن در مقابل حوادث طبیعی و با امکان جابجایی سریع و آسان در هر زمان و مکان را در اختیار مشتریان خود قرار دهد که به موجب آن این شرکت جزو پیش ‌تازان صنعت کانکس سازی و کانتینر سازی در ایران می‌باشد. و از اهداف مهم آیسان سازه، می‌توان به فروش محصول با قیمتی بسیار مناسب و منصفانه و همچنین رساندن کالای با کیفیت به دست مشتریان اشاره کرد.

این مجموعه با هدف خدمت‌رسانی در عرصه‌ تولید کانکس، کانتینر و سازه‌های پیش‌ساخته فعالیت خود را آغاز کرده است. که با مشارکت تیم خلاق، متخصص و با تجربه خود، طی سال‌های فعالیت خود این افتخار را داشته است. که به بهبود سطح کیفیِ تولید انواع کانکس و کانتینر کمک کند. و در این راستا با توجه به توان‌مندی ها و سوابق ‌مان آماده ارایه‌ خدمات متمایز به هموطنان گرامی در سراسر ایران عزیزمان می‌باشیم.

“مهم نیست پروژه‌ی شما کوچک باشد یا بزرگ، مهم خلاقیت است که آن را خاص به نمایش می‌گذارد.”

تلفن های تماس

  • مشاوره و فروش: 09122486879
  • مشاوره و فروش: 09369595087
  • انتقادات و پیشنهادات: 09129511015
  • مدیریت: 09129531015

نشانی کارخانه:

  • تهران – اتوبان آزادگان – آیت الله سعیدی – جنب شرکت رنگ سورنا – گاراژ صالح پور
تماس با ما

Enter your keyword