درباره ما

درباره ما

درباره ما کانکس آیسان با سال‌ها تجربه در طراحی و تولید کانکس و سازه‌ های پیش‌ساخته با هدف تولید و فروش منصفانه و مستقیم در مسیری هد‌فمند برای خرید و فروش انواع کانکس و کانتینر گام نهاد. و فعالیت خود را بصورت رسمی از سال 1389 آغاز نمود.

مجموعه‌ کانکس آیسان علاوه بر ایجاد تنوع در محصولات خود (کانکس و کانتینر) همواره تلاش کرده است. که محصولاتی بادوام، زیبا، ایمن در مقابل حوادث طبیعی و با امکان جابجایی سریع و آسان در هر زمان و مکان را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. که به موجب آن این شرکت جزو پیش ‌تازان صنعت کانکس سازی و کانتینر سازی در ایران می‌باشد. و از اهداف مهم آیسان، می‌توان به فروش محصولات با قیمت بسیار مناسب و منصفانه و همچنین رساندن کالای با کیفیت به دست مشتریان اشاره کرد.

این مجموعه با هدف خدمت‌رسانی در عرصه‌ تولید کانکس، کانتینر و سازه‌های پیش‌ساخته فعالیت خود را آغاز کرده است. که با مشارکت تیم خلاق، متخصص و با تجربه خود، طی سال‌های فعالیت خود این افتخار را داشته است. که به بهبود سطح کیفی تولید انواع کانکس و کانتینر کمک کند. و در این راستا با توجه به توان مندی ها و سوابق ‌مان آماده ارائه خدمات متمایز به هموطنان گرامی در سراسر ایران عزیزمان می‌باشیم.

“مهم نیست پروژه‌ی شما کوچک باشد یا بزرگ، مهم خلاقیت است که آن را خاص به نمایش می‌گذارد.”

تلفن های تماس

مشاوره و فروش: 09122486879

مشاوره و فروش: 09369595087

انتقادات و پیشنهادات: 09129511015

مدیریت: 09129531015

نشانی کارخانه:

تهران / اتوبان آزادگان / آیت الله سعیدی / جنب شرکت رنگ سورنا / گاراژ صالح پور

Enter your keyword