آدرس:

تهران - بزرگراه آیت‌ الله سعیدی - شرق به غرب - جنب پارکینگ ثامن

تلفن:

09129531015 - 09129511015

درباره ما

کانکس آیسان سازه بزرگترین شرکت سازنده کانکس و سازه های پیش ساخته مدرن در ایران است

درباره ما

“مهم نیست پروژه‌ شما کوچک باشد یا بزرگ، مهم خلاقیت است که آن را خاص به نمایش می‌گذارد.”

درباره ما باید بدانید گروه صنعتی کانکس آیسان سازه با سالها تجربه و سابقه در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس و سازه‌ پیش‌ ساخته شامل انواع کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس فروشگاهی، کانکس اداری، کانکس کارگاهی، کانکس نگهبانی، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس حمام و کانکس چرخدار با هدف تولید و فروش منصفانه و مستقیم در مسیری هد‌فمند گام نهاد و فعالیت خود را به صورت رسمی از سال 1389 آغاز نمود. گروه صنعتی کانکس آیسان سازه علاوه بر ایجاد تنوع در محصولات خود کانکس و کانتینر همواره تلاش کرده که محصولاتی با دوام، زیبا، ایمن در مقابل حوادث طبیعی و با امکان جا به جایی سریع و آسان در هر زمان و مکان را در اختیار مشتریان خود قرار دهد. که به موجب آن این شرکت جزو پیش ‌تازان صنعت کانکس سازی و کانتینر سازی در ایران میباشد. از اهداف مهم آیسان، می توان به فروش محصولات با قیمت بسیار مناسب و منصفانه و همچنین رساندن کالای با کیفیت به دست مشتریان اشاره کرد. این مجموعه با هدف خدمت‌رسانی در عرصه‌ تولید کانکس، کانتینر و انواع سازه‌ پیش‌ ساخته فعالیت خود را آغاز کرده است. که با مشارکت تیم خلاق، متخصص و با تجربه خود، طی سالهای فعالیت خود این افتخار را داشته که به بهبود سطح کیفی تولید انواع کانکس و کانتینر کمک کند. و در این راستا با توجه به توانمندی ها و سوابق ‌مان آماده ارائه خدمات متمایز به هموطنان گرامی در سراسر ایران عزیزمان میباشیم.

چرا کانکس آیسان سازه؟

حمل و بارگیری کانکس

اکثر مشتریان دغدغه بزرگی که دارند این است که بعد از خرید کانکس، چگونه کانکس را به محل پروژه ارسال کنند. در اصل هزینه حمل و جابجایی کانکس بر عهده مشتری میباشد. اما یکی از خدمات برتر گروه صنعتی کانکس آیسان سازه کمک و یاری مشتریان در ارسال کانکس به محل پروژه میباشد. کانکس آیسان همیشه همراه مشتریان خود میباشد.

ساخت انواع کانکس

کانکس آیسان سازه با بهره گیری از نیروهای متخصص و حرفه ای، همچنین استفاده از تجهیزات به روز و پیشرفته کانکس سازی، قادر به تولید انواع کانکس نگهبانی، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس کارگاهی، کانکس پانلی، کانکس اداری، کانکس چرخدار، کانکس ویلایی، کانکس مسکونی، کانکس مدیریتی، کانکس بازیافت، کانکس سایدینگ، کانکس کامپوزیت و انواع دیگر کانکس ها میباشد.

سرعت عمل و دقت در ساخت کانکس یکی از مهمترین مواردی که مشتریان در تولید کانکس بیشتر بدان توجه میکنند رعایت اصول طراحی سازه با کیفیت بالا و سرعت در اجرای سازه است. کانکس آیسان با کارگاه پیشرفته ای که برای تولید کانکس راه اندازی کرده است. تمام استانداردهای سازه های پیش ساخته را رعایت کرده و در اسرع وقت اقدانم به تولید کانکس طراحی شده میکنند.

گارانتی و خدمات پس از فروش کانکس آیسان

کانکس آیسان، با تولید انواع کانکس با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش توانسته است تمام مشتریان خود را راضی نگهدارد. لذا تمامی کانکس های تولیدی کانکس آیسان دارای گارنتی میباشند. استفاده از استانداردهای روز در کانکس سازی کیفیت و کارایی کانکس های کانکس آیسان را زبان زد کرده است.