آدرس:

تهران - بزرگراه آیت‌ الله سعیدی - شرق به غرب - جنب پارکینگ ثامن

تلفن:

09129531015 - 09129511015

روانشناسی انتخاب رنگ کانکس

روانشناسی انتخاب رنگ کانکس

روانشناسی انتخاب رنگ کانکس موضوع این مطلب کانکس آیسان است. با ما همراه باشید تا شما قبل از انتخاب رنگ برای کانکس با روانشناسی رنگ ها آشنا شوید. و بعد از مطالعه آن راحت تر بتوانید رنگ کانکس را انتخاب نمایید. برخی از روانشناسان عقیده دارند. رنگی که برگزیده و دلخواه کسی است. می تواند گویای خصوصیات اخلاقی و روانشناسی او باشد. نوشتار زیر چکیده ای است که بر اساس این نظریه و پس از سال های پژوهش نگاشته شده است.

قرمز خوش قلب اما خودپرست: رنگ قرمز نشانه شدت و زیاده روی است. که گاهی در جهت مخالف آن است. قرمز رنگ عشق و تنفر و فداکاری و خشونت و خون و آتش. کسی که به این رنگ علاقه دارد. هرگز نمی تواند در زندگی بی تفاوت باشد. این گونه اشخاص تند و سرکش و در عین حال فعال و شجاع و کمی عجول هستند. احتمال شکست به خصوص در عشق برای آنها فراوان است. قضاوت های عجولانه و ناگهانی در مورد دیگران اغلب سبب از بین رفتن دوستی هایشان می شود. با آن که در عشق کاملاً فداکارند. اما اگر روزی حوادث بر وفق مراد نباشد بدون تفکر و جویا شدن علت می جنگند.

صورتی مورد علاقه دیگران: رنگ صورتی در واقع همان قرمز است. که کمرنگ شده باشد. اگر به این رنگ علاقه دارید تمام صفات رنگ قرمز را کمی ملایم تر دارا می باشید. با گذشت هستید. و در عشق، تندی نشان نمی دهید. دیگران را خوب درک می کنید. و با اطرافیان خود با ملایمت و لطف رفتار می کنید. و به دلیل نشاط و شادابی تان مورد علاقه اطرافیان خود هستید. آنهایی که به این رنگ علاقه دارند اغلب شکست ها، خشونت ها و دشواری های زندگی را تحمل کرده اند. و با مشکلات فراوان مواجه شده اند.

آبی نظم، پشتکار، تنهایی: رنگ آبی از رنگ هایی است که طرفداران زیادی دارد. اگر به این رنگ علاقه دارید. کاملاً می توانید هوس و احساسات و هیجانات خود را کنتر ل کنید. ظاهر آرام شما دیگران را وادار می کند. که به شما احترام بگذارند. و دوست دارید پیوسته مورد احترام و ستایش دیگران قرار بگیرید. در خرید و پوشش لباس قناعت می کنید. و به علت شرم و حیا و گاه غروری که دارید. میل دارید اغلب تنها باشید. حماقت و عدم فهم دیگران شما را کسل می کند. و کسانی که از نظر هوش و فهم بر شما برتری دارند شما را ناراحت می کنند. کارهای خود را از روی نظم و ترتیب و بر پایه قواعد معینی انجام می دهید. یکی از صفات مشخص شما پشتکار شماست.

ارغوانی رنگ عارف ها و روانگران: رنگ اسرارآمیز و باشکوهی است. دوستداران این رنگ پیوسته مجذوب زیبایی ها و ظرافت ها می شوند. و مغرور و اجتماعی هستند. معاشرت با این دسته لذت بخش است. که امور معنوی بیشتر می پردازند. ارغوانی رنگ مورد پسند عرفا نیز هست.

قهوه ای قابل اعتماد: اگر رنگ قهوه ای را دوست دارید. کاملاً می توان روی شما حساب باز کرد. با ثبات و مقدس، شاعر پیشه وکمی فیلسوف مآب هستید. به ندرت تغییر عقیده می دهید. و با آن که کمتر تصمیم می گیرید. اما هر بار که تصمیمی بگیرید. آن را به مورد عمل می گذارید. مردم از کانکس سازی مورد اعتماد کانکس خرید می کنند. شما کاملاً در نگهداری پول و اسرار دیگران قابل اعتماد هستید. مردم از آدم های قابل اعتماد بهتر کانکس می خرند. میل دارید پیوسته در عالم خودتان باشید. و گاهی اوقات با اطرافیان خود رفتار خشونت آمیزی در پیش می گیرید. در عشق هرگز بدبین و تند نیستید.

خاکستری احساس بی نیازی: این رنگ مظهر چشم پوشی از خوشی های دنیاست. کسانی که به این رنگ علاقه دارند اغلب در زندگی احساس رضایت می کنند. خاکستری رنگ عقلا است. و جوانانی که به این رنگ اظهار علاقه می کنند. در واقع خود را هم شأن و هم طراز اشخاص کهنسال می دانند. و در زندگی احساس بی نیازی می کنند. در عشق بر افراد مسن تر از خود تمایل دارند. و اغلب کسانی که از نظر فکر و ایده به آنها برتری دارند. خیلی آسان طرف توجهشان قرار خواهند گرفت.

پرتقالی صداقت آری، هوسبازی هرگز: رنگی است ترکیبی و آنهایی که این رنگ را رنگ دلخواه خود می دانند. متکی به نفس نیستند. اجتماعی و خوش خلقند و با مردم خوب رفتار می کنند. نفوذ در این گونه افراد مشکل است کسی که آنها را دوست بدارد. می تواند با او به آسانی ازدواج کند. هوسباز نیستند. و اگر با کسی دوستی کنند. صداقت و فداکاری دارند. اگر افراد این دسته با کسی که خصوصیات اخلاقی خودشان را داشته باشد. ازدواج کنند سعادتمند می شوند.

سبز کنجکاوی: رنگ سبز طبیعت و تازگی است. اگر به این رنگ علاقه دارید. زندگی با شما آسان است. نقطه اشتراک فراوانی با افراد علاقه مند به رنگ پرتقالی دارید. روابط شما با دیگران بر پایه ی اصول و قرارداد است. دوست ندارید که در زندگیتان حوادثی به وقوع پیوندد. اما کنجکاوانه به ماجراهای زندگی دیگران توجه دارید.

فیروزه ای اسرارآمیز و پند ناپذیر: دوستداران این رنگ اسرارآمیزند. و احساساتی و کارهای شخصی خود را به خوبی اداره می کنند. پشتکار دارند. و با ثباتند. و به نصایح دیگران در مورد کارهای خود کمتر توجه دارند. فیروزه ای معمولا رنگ مورد علاقه خانم ها است.

سیاه خوش ذوقی و ظرافت طبع: این رنگ برخلاف عقیده ی همگان رنگ نومیدی و عزا نیست. بلکه نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است. اگر از دوستداران این رنگ هستید. مسلماً به شخصیت اطرافیان خود احترام می گذارید. و برای آن که دیگران را با ارزش و برجسته نشان دهید. از هیچگونه کمکی به آنها دریغ نمی کنید. و هرگز خود را به دیگران تحمیل نمی نمایید. همچنین عقاید و نظریات دیگران را به آسانی می پذیرید.