تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

روانشناسی انتخاب رنگ کانکس

روانشناسی انتخاب رنگ کانکس

روانشناسی انتخاب رنگ کانکس

روانشناسی انتخاب رنگ کانکس موضوع این مطلب کانکس آیسان است. با ما همراه باشید تا شما قبل از انتخاب رنگ برای کانکس با روانشناسی رنگ ها آشنا شوید. و بعد از مطالعه آن راحت تر بتوانید رنگ کانکس را انتخاب نمایید. برخی از روانشناسان عقيده دارند. رنگی که برگزيده و دلخواه کسی است. مي تواند گويای خصوصيات اخلاقی و روانشناسی او باشد. نوشتار زير چکيده ای است که بر اساس اين نظريه و پس از سال های پژوهش نگاشته شده است.

قرمز خوش قلب اما خودپرست: رنگ قرمز نشانه شدت و زياده روی است. که گاهی در جهت مخالف آن است. قرمز رنگ عشق و تنفر و فداكاری و خشونت و خون و آتش. كسی كه به اين رنگ علاقه دارد. هرگز نمی تواند در زندگی بی تفاوت باشد. اين گونه اشخاص تند و سركش و در عين حال فعال و شجاع و کمی عجول هستند. احتمال شكست به خصوص در عشق برای آنها فراوان است. قضاوت های عجولانه و ناگهاني در مورد ديگران اغلب سبب از بين رفتن دوستي هايشان می شود. با آن كه در عشق كاملاً فداكارند. اما اگر روزی حوادث بر وفق مراد نباشد بدون تفكر و جويا شدن علت می جنگند.

صورتی مورد علاقه ديگران: رنگ صورتي در واقع همان قرمز است. كه كمرنگ شده باشد. اگر به اين رنگ علاقه داريد تمام صفات رنگ قرمز را كمی ملايم تر دارا می باشيد. با گذشت هستيد. و در عشق، تندی نشان نمی دهيد. ديگران را خوب درک می كنيد. و با اطرافيان خود با ملايمت و لطف رفتار می كنيد. و به دليل نشاط و شادابي تان مورد علاقه اطرافيان خود هستيد. آنهايي كه به اين رنگ علاقه دارند اغلب شكست ها، خشونت ها و دشواری های زندگی را تحمل كرده اند. و با مشكلات فراوان مواجه شده اند.

آبی نظم، پشتكار، تنهايی: رنگ آبی از رنگ هايی است كه طرفداران زيادی دارد. اگر به اين رنگ علاقه داريد. كاملاً می توانيد هوس و احساسات و هيجانات خود را كنتر ل كنيد. ظاهر آرام شما ديگران را وادار مي كند. كه به شما احترام بگذارند. و دوست داريد پيوسته مورد احترام و ستايش ديگران قرار بگيريد. در خريد و پوشش لباس قناعت می كنيد. و به علت شرم و حيا و گاه غروری كه داريد. ميل داريد اغلب تنها باشيد. حماقت و عدم فهم ديگران شما را كسل می كند. و كسانی كه از نظر هوش و فهم بر شما برتری دارند شما را ناراحت می كنند. كارهای خود را از روي نظم و ترتيب و بر پايه قواعد معينی انجام می دهيد. يكی از صفات مشخص شما پشتكار شماست.

ارغوانی رنگ عارف ها و روانگران: رنگ اسرارآميز و باشکوهی است. دوستداران اين رنگ پيوسته مجذوب زيبايی ها و ظرافت ها می شوند. و مغرور و اجتماعی هستند. معاشرت با اين دسته لذت بخش است. که امور معنوی بيشتر می پردازند. ارغوانی رنگ مورد پسند عرفا نيز هست.

قهوه ای قابل اعتماد: اگر رنگ قهوه اي را دوست داريد. كاملاً می توان روی شما حساب باز كرد. با ثبات و مقدس، شاعر پيشه وكمی فيلسوف مآب هستيد. به ندرت تغيير عقيده می دهيد. و با آن كه كمتر تصميم می گيريد. اما هر بار كه تصميمی بگيريد. آن را به مورد عمل می گذاريد. مردم از کانکس سازی مورد اعتماد کانکس خرید می کنند. شما كاملاً در نگهداري پول و اسرار ديگران قابل اعتماد هستيد. مردم از آدم های قابل اعتماد بهتر کانکس می خرند. ميل داريد پيوسته در عالم خودتان باشيد. و گاهی اوقات با اطرافيان خود رفتار خشونت آميزی در پيش می گيريد. در عشق هرگز بدبين و تند نيستيد.

خاكستری احساس بی نيازی: اين رنگ مظهر چشم پوشي از خوشی های دنياست. كسانی كه به اين رنگ علاقه دارند اغلب در زندگي احساس رضايت می كنند. خاكستری رنگ عقلا است. و جوانانی كه به اين رنگ اظهار علاقه می كنند. در واقع خود را هم شأن و هم طراز اشخاص کهنسال مي دانند. و در زندگي احساس بی نيازی می كنند. در عشق بر افراد مسن تر از خود تمايل دارند. و اغلب كسانی كه از نظر فكر و ايده به آنها برتری دارند. خيلی آسان طرف توجهشان قرار خواهند گرفت.

پرتقالی صداقت آری، هوسبازی هرگز: رنگی است تركيبی و آنهايی كه اين رنگ را رنگ دلخواه خود می دانند. متكی به نفس نيستند. اجتماعی و خوش خلقند و با مردم خوب رفتار می كنند. نفوذ در اين گونه افراد مشكل است كسی كه آنها را دوست بدارد. می تواند با او به آسانی ازدواج كند. هوسباز نيستند. و اگر با كسی دوستی كنند. صداقت و فداكاری دارند. اگر افراد اين دسته با كسی كه خصوصيات اخلاقی خودشان را داشته باشد. ازدواج كنند سعادتمند می شوند.

سبز كنجكاوی: رنگ سبز طبيعت و تازگی است. اگر به اين رنگ علاقه داريد. زندگي با شما آسان است. نقطه اشتراک فراوانی با افراد علاقه مند به رنگ پرتقالی داريد. روابط شما با ديگران بر پايه ی اصول و قرارداد است. دوست نداريد كه در زندگيتان حوادثی به وقوع پيوندد. اما كنجكاوانه به ماجراهای زندگی ديگران توجه داريد.

فيروزه ای اسرارآميز و پند ناپذير: دوستداران اين رنگ اسرارآميزند. و احساساتی و كارهای شخصی خود را به خوبی اداره می كنند. پشتكار دارند. و با ثباتند. و به نصايح ديگران در مورد كارهای خود كمتر توجه دارند. فيروزه ای معمولا رنگ مورد علاقه خانم ها است.

سياه خوش ذوقی و ظرافت طبع: اين رنگ برخلاف عقيده ی همگان رنگ نوميدی و عزا نيست. بلكه نشانه خوش ذوقی و ظرافت طبع است. اگر از دوستداران اين رنگ هستيد. مسلماً به شخصيت اطرافيان خود احترام می گذاريد. و برای آن كه ديگران را با ارزش و برجسته نشان دهيد. از هيچگونه كمكی به آنها دريغ نمی كنيد. و هرگز خود را به ديگران تحميل نمي نماييد. همچنين عقايد و نظريات ديگران را به آسانی مي پذيريد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به کانکس آیسان میباشد