سفارش کانکس

سفارش کانکس

سفارش کانکس

سفارش کانکس، شرکت کانکس آیسان سازه، تحت پوشش وزارت صنایع و وزارت بازرگانی، با ۲۳ سال تجربه مستمر در صنعت کانکس کشور، یکی از مهم‌ترین تولیدکنندگان این سازه پیش ساخته در ایران محسوب میشود. کانکس از جمله محصولات پیش ساخته‌ ای است که دانش تولید و تجربه فنی میتواند باعث تفاوت در کیفیت یک محصول مشابه، بین دو شرکت مختلف شود.

انواع سفارش

سفارش ساخت کانکس در شرکت کانکس کانکس آیسان سازه به دو صورت خرید انواع تیپ های از قبل طراحی شده و یا خرید کانکس های اختصاصی انجام میشود. کانکس های تیپ، دارای مشخصات و امکانات عمومی مشترک هستند که در یک یا چند کاربری مورد استفاده قرار میگیرند. به این ترتیب سفارش از کانکس آیسان میتواند به صورت خرید کانکس آماده و تیپ (به صورت کاتالوگ) یا طراحی یک کانکس منحصر بفرد با مشخصات فنی مورد نظر شما باشد.

نحوه سفارش

بنابراین در صورت تصمیم برای خرید کانکس، ابتدا هدف و انتظارات خود را از کانکس مورد نظر تعیین کنید. پس از آن، تنها کافی ست با مشاوران شرکت کانکس آیسان سازه تماس بگیرید. ما بطور رایگان، صفر تا صد طراحی تا خرید یک سازه پیش ساخته و نحوه سفارش را به شما توضیح میدهیم. پس از تماس، مشاورین با بررسی درخواست مصرف کننده و نوع کانکس مورد نیاز، ابعاد، امکانات و نوع مصالح به کار رفته در کانکس را مشخص میکنند. پس از تأیید طرح توسط مشتری، برآورد هزینه انجام گرفته و قیمت نهایی کانکس به مشتری اعلام میشود. مهم‌ترین هدف شرکت کانکس آیسان سازه رضایت مشتری از کیفیت محصول است و به همین دلیل دست مشتری در سفارش باز است تا هر کانکس مطابق با ویژگی‌ های مورد نظر خودش، سفارش دهد.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر، میتوانید با کارشناسان شرکت کانکس آیسان سازه تماس بگیرید.

ارسال نظر