تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

عایق بندی کانکس

عایق بندی کانکس

عایق بندی کانکس

همه محصولات و تولیدات کانکس آیسان دارای عایق بندی کانکس مناسب سرما و گرما هستند. و به نحوی طراحی و تولید می گردند. که در هرگونه شرایط آب و هوایی کشور اعم از گرمترین و سردترین نقاط و نیز شرایط سخت آب و هوایی و کلیه مناطق سردسیر و گرم سیر کشور به راحتی مورد استفاده قرار بگیرند.

دسته بندی نوع عایق

  • عایق پلی یورتان: این نوع عایق بندی کانکس از تزریق فوم پلی یورتان حاصل می آید. و به دو صورت قابل استفاده است.
  • سیستم تزریق اتوماتیک: در این روش فوم پلی یورتان با دانیسته 38 تا 42 به صورت کانتینیوس توسط خطوط تولید مکانیزه و اتوماتیک ماشینی مابین ورق های گالوزینگ فرمال تزریق شده است. که بصورت ساندویچ پانل پلی یورتان توسط خطوط مکانیزه جهت ساخت کانکس مورد استفاده قرار می گیرد.
  • سیستم تزریق دستی: در این روش فوم پلی یورتان بصورت دستی با دانسیته 30 تا 32 توسط شلنگ هایی از مخزن های فوم در سطح ورق های از قبل بریده شده پخش شده است. و با استفاده از المنت حرارتی عمل پخت آن انجام می گردد. متاسفانه در صنعت کانکس بسیاری از کارگاه ها برای پایین آوردن هزینه ساخت از این روش منسوخ استفاده می نمایند. که به موجب آن کانکس پانلی تولیدی ایشان از کیفیت و مرغوبیتی برخوردار نیست. و به لحاظ سرما و گرما دچار مشکلات زیاد خواهند شد.
  • عایق پلی استایرن: این نوع عایق بندی کانکس از مواد پلیمری تحت فشار بصورت ورق و بلوک تولید می شود. که به لحاظ دانه بندی و وزن حجمی در بازار متفاوت هستند. توضیح اینکه هر چقدر دانه بندی ریزتر و چگالی آن بالاتر باشد. میزان عایق بودن در برابر سرما و گرما بهتراست.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به کانکس آیسان میباشد