آدرس:

تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

تلفن تماس:

09129531015 / 09129511015

مقالات کانکس

ساخت کانکس در محل
  • 12 آوریل 2022

ساخت کانکس در محل

ساخت کانکس در محل برای مشتریانی است که امکان حمل کانکس را به دلیل وجود محدودیت به ملک خود ندارند، می باشد. که سازه را به صورت چند قطعه جدا از هم و یا به شکل مصالح اولیه به محل منتقل میکنند. و بخشی از مراحل ساخت یا تمام مراحل را در محل مورد نظر انجام می دهند.

لیست خرید انواع کانکس با قیمت ارزان

لیست خرید انواع کانکس با قیمت ارزان

با پیشرفت تکنولوژی و امکان دسترسی به مواد اولیه گوناگون، باعث پیشرفت تولید انواع کانکس شده است. امروزه کانکس‌ ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام از آنها، در شرایط خاصی مورد استفاده قرار می‌ گیرد. مراحل تولید انواع کانکس بسته به مواد اولیه و انتظارات مشتری متفاوت خواهد بود. همین موضوع باعث شده تا مشتریان در زمان خرید، گزینه‌ های مختلف پیش‌ رو داشته باشند و گاهی بین انواع مختلف کانکس سردرگم شوند. در ادامه این مقاله از کانکس آیسان سازه قصد داریم 8 نوع کانکس که با قیمت ارزان می‌ توان خریداری کرد را خدمت شما خوانندگان معرفی کنیم.

مراحل ساخت کانکس

مراحل ساخت کانکس

مراحل ساخت کانکس و فرآیندی که یک سازه پیش ساخته از مرحله درخواست خریدار تا تحویل محصول طی مینماید، در سیستم کانکس آیسان موضوع این مطلب ما بوده و تلاش شده که خریداران عزیز را با نحوه سفارش و تحویل کالای خود در این سیستم آشنا کنیم.

موارد استفاده از کانکس تاشو

موارد استفاده از کانکس تاشو

موارد استفاده از کانکس تاشو کانکس‌ ها از زمان ورود خود در بازار توجه افراد بسیاری را جلب کردند. تنوع بالای کانکس‌ ها و امکان استفاده از آنها در شرایط مختلف باعث افزایش استقبال از آنها شده است. یکی از ...

پلان کانکس
  • 18 فوریه 2022

پلان کانکس

پلان کانکس به معنی ترسیم اولیه یک کانکس (سازه پیش ساخته) میباشد که مسیر کلی فرآیند تولید را مشخص کرده و جای قرارگیری هر یک از اجزا را مشخص میکند. این پلان می بایست در مرحله ای که میخواهیم نوع سازه و کاربری آن را مشخص کنیم طراحی شود. و در آن اطلاعات کلی مانند ارتفاع سازه، طول و عرض، محل قرار گیری درب و ابعاد آن، محل قرار گیری پنجره ها و ابعاد آنها مشخص گردد.

خانه پیش ساخته ارزان قیمت
  • 18 فوریه 2022

خانه پیش ساخته ارزان قیمت

خانه پیش ساخته ارزان قیمت با یک خانه پیش ساخته ارزان با متر مربع دلخواه ، خانه ای مطابق میل خود در گوشه باغ خود، در بسته بندی خود خواهید داشت. خانه پیش ساخته که در مقایسه با خانه های ...