همه چیز درباره قیمت کانکس

همه چیز درباره قیمت کانکس

همه چیز درباره قیمت کانکس

همه چیز درباره قیمت کانکس

تصمیم داریم در این مقاله همه چیز درباره قیمت کانکس و فاکتورهای تاثیر گذار بر روی قیمت کانکس را بررسی کنیم. با کانکس آیسان همراه باشید. کانکس یک سازه پیش ساخته قابل حمل است. که جایگزین مناسب برای سازه هایی است که با مصالح ساختمانی سنتی ساخته می شوند. کانکس ها محلی مناسب برای سکونت و انجام بعضی فعالیت ها هستند. که می توان آن ها را به مکان دلخواه با شرایط آب و هوایی مختلف منتقل کرد.

کانکس نیاز افراد به ساخت و ساز را برطرف می کند. و می توان به سرعت و با هزینه کمتر آن ها را تهیه و مورد استفاده قرار داد. کانکس در گذشته تنها برای اقامت کوتاه مدت مورد استفاده قرار می گرفت. اما امروزه کاربردهای مختلف دارد. که با توجه به نوع آن ها متفاوت هستند.

همه چیز درباره قیمت کانکس

همه چیز درباره قیمت کانکس

قیمت کانکس دست دوم

به دلیل محبوبیت و بازار پر رونق خرید و فروش کانکس دست دوم ابتدا در مورد قیمت این کانکس می گوییم. در حال حاضر کانکس دست دوم به دلیل قیمت مناسب و همچنین سرعت دسترسی به آن ها بین خریداران بسیار محبوب است. شاید با شنیدن لفظ کانکس دست دوم تصور کنید که این سازه ها محدود و تنوع ندارند. و یا اینکه تصور می کنید از لحاظ فنی و ظاهری پر از ایراد هستند، اما اینطور نیست. می توان گفت همانطور که کانکس های نو متنوع هستند. کانکس دست دوم هم انواع مختلفی دارد. که مشتری می تواند علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها در کمترین زمان کانکس مورد نظر را بر اساس نیاز و سلیقه خود انتخاب کند.

همه چیز درباره قیمت کانکس

حال که بحث قیمت و صرفه جویی در هزینه های خرید کانکس شد. بهتر است نحوه قیمت گذاری این کانکس را بگوییم. کانکس دست دوم با 30% تا 40% قیمت کمتر نسبت به کانکس نو در اختیار خریدار قرار می گیرد. توجه داشته باشید برای خرید کانکس دست دوم آن را از نزدیک بررسی کنید. تا از سلامت فنی و ظاهری آن اطمینان حاصل کنید. و آسوده خاطر باشید. که بخاطر قیمت کمتر مجبور به خرید کانکس بی کیفیت و آسیب دیده نشده باشید. از معایب خرید کانکس دست دوم عدم اطلاعات کافی خریدار است. که این مشکل نیز با راهنمایی یک کارشناس قابل حل خواهد بود.

همه چیز درباره قیمت کانکس نحوه محاسبه قیمت کانکس

همه چیز درباره قیمت کانکس

 • ابعاد: مهم ترین فاکتور تاثیر گذار بر قیمت کانکس ابعاد آن است. زیرا ابعاد بزرگتر هر کانکس مستلزم صرف مصرف مصالح و وقت بیشتر است. کانکس با ابعاد استاندارد در مقایسه با کانکسی که به صورت سفارشی ساخته می شود، هزینه کمتر و جابجایی آسانتری دارند.
 • طرح و کاربری: عامل مهم دیگر که قیمت کانکس را تعیین می کند، طرح و کاربری آن است. زیرا ممکن است دو کانکس مختلف دارای یک اندازه باشند. اما به دلیل نوع کاربری و طرح، قیمت متفاوتی داشته باشند. طرح و نوع کاربرد است، که مشخص می کند یک کانکس باید چه ابعادی داشته باشد.
 • محل اجرای سازه: اکثر کانکس ها در کارخانه ساخته می شوند. و سپس آن را مکان مورد نظر منتقل می کنند. اما گاهی محدودیت محل استفاده از کانکس و بزرگ بودن ابعاد کانکس اجازه ساخت آن ها را در کارخانه نمی دهد. و باید در محل آن ها را اجرا کرد. قیمت این نوع کانکس به دلیل هزینه های کارشناسی، حمل مصالح و ساخت در محل 15% بیشتر است.
 • امکانات و تجهیزات داخلی: کانکس های مجهز و با امکانات قیمت بیشتری نسبت به کانکس های ساده دارند. برای مثال قیمت کانکس کارگاهی که هیچ امکانات خاصی به جز ابعاد بزرگ و سیستم برق کشی و تهویه ندارد. با یک کانکس ویلایی که همه امکانات لازم برای زندگی را در خود جای داده، متفاوت خواهد بود.

همه چیز درباره قیمت کانکس

راهنمای خرید کانکس

 • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
 • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
 • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
 • 09122486879
 • 09369595087
 • 09129511015
 • 09129531015

Enter your keyword