تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

ویژگی یک کانکس استاندارد

ویژگی یک کانکس استاندارد

ویژگی یک کانکس استاندارد

مهمترین ویژگی یک کانکس استاندارد تولیدی گروه صنعتی کانکس آیسان را برای شما توضیح خواهیم داد. یک کانکس استاندارد نوعی سازه پیش ساخته است. که از نظر ابعاد و کیفیت مطابق با اصول استاندارد این سازه که از طرف سازمان حمل و نقل جهانی تعیین و مشخص و طراحی و تولید می گردد. فرقی نمی کند که سازه پیش ساخته ما، یک کانکس ویلایی یا کانکس مسکونی، کانکس اداری و دفتری یا فروشگاهی است. در ساخت و تولید آن باید یک سری اصول و قوانین فنی اجرا شود. تا محصولی با کیفیت و استاندارد تحویل مشتری گردد.

ابعاد کانکس استاندارد

  • ابعاد یک کانکس استاندارد برای جابجایی، باید حداکثر 12 متر طول و 2.4 متر عرض و ارتفاع آن از زیر سازه 2.6 متر باشد. بدین ترتیب در زمان بارگیری و جابجایی هیچگونه مشکلی پیش نمی آید.
  • ممکن است یک کانکس از نظر متریال و کیفیت تولید و حتی طراحی در سطح بسیار بالایی قرار داشته باشد. اما از لحاظ ابعاد در طبقه کانکس استاندارد قرار نگیرد. مانند برخی کانکس های ویلایی دوقلو که مطابق با خواست مشتری تولید می شود.

اصول ساخت کانکس استاندارد

  • یک ویلای پیش ساخته می تواند با انواع روش ها و مصالح مختلف تولید گردد. اما کیفیت مصالح و روش تولید آن بسیار مهم است. و باید نکات استاندارد در آنها رعایت شود. اگر سازه ساندویچ پانل با روش های غیر اصولی مانند جوش های غیراستاندارد، اتصالات ضعیف، رعایت نکردن درزبندی و آب بندی سازه، نقص در اجرای ضد زنگ، استفاده از آهن آلات سبک در بخش های حساس اسکلت، نصب ناصحیح درب و پنجره و … صورت بگیرد. علاوه بر یک کانکس ناکارآمد، مصالح را هدر داده ایم.
  • اگر از مصالح استاندارد در ساخت کانکس استفاده نشود. آسیب پذیری آن بیشتر شده و پس از مدت کوتاهی یا باید تعمیر شود. و یا دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

مشخصات فنی

  • از آنجا که از کانکس‌ به عنوان فضاهای اداری، مسکونی، کارگاهی و … در ابعاد مختلف استفاده می شود. رعایت استاندارد فنی آنها نیز بسیار ضروری است.
  • بکارگیری ساندویچ پانل از فوم پلی اورتان در دیواره، ورق دو رو آلوزینک در سقف، یک رو ورق و یک رو چوب چند لایه با روکش PVC در کف و حتی درب ورودی و پنجره های دوجداره علاوه بر راحتی، این محصول را در برابر سرما و گرما مقاوم می سازد.
  • اسکلت و اجزای تمام فلزی جوشی و یکپارچه، استخوان بندی بسیار محکمی را برای آن فراهم کرده و دوام کانکس را در جابجایی های متعدد تضمین می کند.

قیمت

بطور معمول با توجه به نوع مصالح و امکانات بکار رفته و همچنین ابعاد قیمت کانکس تولیدی مشخص می شود. در کانکس سفارشی که امکانات ویژه دارند. و یا مطابق خواست مشتری تولید می شوند. قیمت نسبت به کانکس معمولی بیشتر است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به کانکس آیسان میباشد