تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

کانکس آماده تحویل

کانکس آماده تحویل

کانکس آماده تحویل

کانکس آماده تحویل یکی از خدمات و تمهیدات کانکس آیسان است. در بعضی مواقعی که مشتریان گرامی زمان کمی برای تهیه انواع کانکس و سازه های پیش ساخته را دارند، نیازهای آنها را بر آورده می کند. کانکس آیسان با توجه به برسی سابقه فروش تولیدات خود به طور حدود نیاز عمومی خریداران را به خوبی می داند.

از این رو جهت کاهش زمان برای خریدار و اینکه بتواند سریع خرید خود را انجام و کانکس را به محل خود انتقال دهد. هر ماه اقدام به تولید تیپ های روتین یا همان تولید به صورت تیپ می کند. تا همواره تعداد زیادی کانکس آماده تحویل در محل کارگاه دایمی خود برای اینگونه خریداران داشته باشد.

در ادامه چند نمونه پر کاربرد که همیشه به صورت آماده وجود دارد. و می توانید یک روزه خرید خود را انجام دهید آمده است.

محصول مرتبط: خانه پیش ساخته 24 متری

کانکس ویلایی آماده تحویل

از جمله نمونه های آماده که در کارخانه کانکس آیسان موجود است. کانکس ویلایی و ویلای پیش ساخته آماده تحویل است. که در ابعاد 20 متر مربع تا 100 متر مربع همیشه موجود است. و ابعاد بزرگتر از آن مطابق سفارش و درخواست خریدار در مدت کمتر از سه هفته ساخته و تحویل می گردد.

کانکس کارگاهی آماده تحویل

کانکس کارگاهی که برای استفاده در کارگاه های ساختمانی و عمرانی کاربرد دارد. معمولا دارای ابعاد استاندارد و امکانات مشخص است. که اکثر پیمانکاران و صاحبان این نوع مشاغل از آنها استفاده می کنند. از این رو به دلیل اینکه هم ابعاد و هم امکانات داخلی آنها مشخص است. همیشه تعداد 100 دستگاه کانکس آماده تحویل کارگری در کارخانه آیسان با ابعاد استاندارد 12 متر مربع و 24 متر مربع موجود است. که در هر زمان که تعدادی از آنها فروش می رود سریعا بخش تولید آنها را جایگزین می کند. مشخصات فنی همه آنها یکی نیست. و معمولا در سه نوع مختلف سنگین، متوسط و سبک ساخته می شوند. که قیمت های آنها را نیز همین گزینه یعنی تیپ آنها مشخص می کند. برای کارگاه های بلند مدت و پیمانکاران دایمی معمولا نوع سنگین و متوسط مناسب است. و برای کارگاه های ساختمانی کوتاه مدت نوع سبک آن مورد استفاده قرار می گیرد. که از نظر قیمت نیز رنج پایین تری نسبت به نوع سنگین و متوسط دارد.

کانکس فروشگاهی آماده تحویل

دسته دیگر از این نوع سازه های پیش ساخته کانکس فروشگاهی است. که کاربری های مختلف از جمله کانکس فروشگاهی، مطبوعاتی، گل فروشی، رستوران، فست فود، بلیط فروشی، کتاب فروشی، بستنی فروشی، سوپر مارکت و … را دارند. و تعداد خریداران و نوع نیاز آنها در اکثر مواقع یکسان بوده و شاید اختلافات جزیی مانند رنگ کانکس فقط تفاوت در آنچه خریدار می خواهد با نمونه آماده داشته باشد. که برای کاهش زمان معمولا خریدار نمونه موجود را انتخاب می کند. و یا اینکه همان کانکس با رنگی متفاوت برای ایشان ساخته می شود.

کانکس نگهبانی آماده تحویل

کانکس نگهبانی نیز یکی از محصولات پر کاربردی است که متقاضیان زیادی در طول هر ماه دارد. و معمولا در ابعاد 4 متر مربع، 6 متر مربع، و 8 متر مربعی تولید می شود. خریداران کانکس آماده تحویل نگهبانی معمولا خواستار این هستند که سازه در سه طرف بدنه پنجره داشته باشد. تا شخص نگهبان بتواند تمامی اطراف خود را زیر نظر داشته و کنترل کند. این کانکس در انواع مختلف دکوراتیو، پانلی، فایبرگلاس، ترموود، چوبی، کامپوزیت، سایدینگ و ساده تولید می شود. که هم برای اداره جات و سازمان ها و هم برای کارگاه های ساختمانی کاربرد دارد. و هر گروه با توجه به نیاز خود یکی از آنها را انتخاب می کند.

کانکس مسکونی آماده تحویل

ویلای پیش ساخته و کانکس مسکونی نیز در بسیار از موارد فروش روتین داشته و کانکس آماده تحویل مسکونی با متراژها و امکانات متفاوت جز محصولاتی است. که معمولا به صورت آماده موجود است. و به محض خرید می توانید آن را به محل خود انتقال دهید. همچنین برای اسکان نگهبان و باغبان نیز اتاق هایی مجهز به سرویس بهداشتی و حمام به همراه آبدارخانه با نام کانکس سرایداری آماده نیز موجود است. که برای سکونت سرایدار به کار می رود.

مزایا

از دیگر مزایای کانکس آماده تحویل نیز استفاده به عنوان کمپ های اسکان در مواقع بحران و ضروری است. که خیلی سریع بتوان آسیب دیدگان را اسکان دهیم. که خب این گزینه نیز بسیار ارزشمند و مهم برای هر جامعه ای است. در این مواقع معمولا اسکان آسیب دیدگان جز چالش های اصلی هر جامعه ای است. به خصوص اگر این اتفاقات در زمان زمستان و سرمای شدید رخ دهد. از این رو موجود بودن تعداد زیادی سازه آماده تحویل برای مواقع بحران موضوعی با اهمیت است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به کانکس آیسان میباشد