کانکس فایبرگلاس

کانکس فایبرگلاس

کانکس فایبرگلاس

کانکس فایبرگلاس

کانکس فایبرگلاس یکی از تولیدان کانکس آیسان است. این کانکس از مواد شیمیایی با قابلیت فرم پذیری در هنگام تولید و با کاربری های مختلفی است.

ساخت کانکس فایبرگلاس

برای ساخت کانکس فایبرگلاس ابتدا باید طرح و نقشه ها به همراه اندازه قسمت های مختلف مشخص شود. و شروع به ساخت قالب نماییم. در این روش ابتدا قالب اصلی که ممکن است. کمی هزینه بردار و زمان بر باشد، ساخته می شود. اما در نهایت از روی همان قالب تعداد زیادی سازه تولید می گردد. و هزینه قالب یک بار برای همیشه خواهد بود.

استفاده از کیوسک های فایبرگلاس گاها برای کانکس نگهبانی و یا کانکس فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. و کمتر ممکن است برای کاربری هایی نظیر کانکس مسکونی یا کانکس اداری به سراغ این روش بیاییم. و دلیل آن نیز دردسر های ساخت و هزینه های اولیه بالا است.که اگر فرم یا شکل خیلی خاصی مدنظر نبوده بهتر است. از روش های ساخت دیگر مانند کانکس پانلی یا کانکس سایدینگ برای سازه خود استفاده کنید.

ویژگی های کانکس فایبرگلاس

اولین ویژگی کانکس فایبرگلاس شکل پذیری آن در هنگام تولید است. و اینکه امکان آثاری با اشکال مختلف که با تکنیک های دیگر تولید کانکس امکان پذیر و یا مقرون به صرفه نیستند. را امکان پذیر می کند. به طور مثال شما با این روش به راحتی می توانید یک کانکس به شکل فنجان قهوه خوری برای کاربری کافی شاپ تولید نمایید. که اگر بخواهید با روش های دیگر این کار را انجام دهید. تولید آن غیر ممکن بنظر می رسد.

و یا اگر بخواهیم از کانکس فایبر گلاس صرفه نظر کرده و روش های نوینی برای ساخت کانکس فنجان شکل انتخاب کنیم. احتمالا چندین برابر هزینه های تولید افزایش خواهد یافت. و احتمال اینکه به نتیجه قابل قبولی نیز دست یابیم خیلی کم است.

ویژگی دوم کانکس فایبرگلاس وزن کم آن می باشد. که حدود یک چهارم یک کانکس کارگاهی معمولی و حتی کمتر نیز می باشد. اگر سازه قرار است در محلی نسب گردد. که امکان بارگزاری وزن زیادی روی سطح نیست و یا میزان بار مجاز و مقاومت ستون ها کمتر از وزن یک کانکس معمولی است. بهتر است سراغ کانکس فایبرگلاس برویم. تا وزن بار سازه کاهش چشم گیری یابد.

معایب کانکس فایبر گلاس

همانگونه که سبک بودن کانکس فایبرگلاس یکی از مزایای این کانکس محسوب می شود. جز معایب آن نیز به شمار می رود. زیرا وزن کم این کانکس در هنگام باد و طوفان حتمان نیاز به مهار بندی و یا اتصال سازه از چند نقطه به یک سازه پایدار در نزدیکی خود دارد. برای رفع این مشکل بهتر است. پایه های آهنی برای آن در نظر گرفته شود. تا به صفحه های فلزی که روی آن قرار می گیرد پیچ یا جوش شود.

از دیگر معایب این کانکس می توان به استقامت پایین در برابر ضربه های نقطه ای مانند برخورد مستقیم ضربه چکش یا پتک با آن اشاره کرد. بدنه کانکس فایبرگلاس از ترکیب فرآورده های نفتی با پشم شیشه تشکیل شده که مقاومت قابل قبول و استحکام مناسبی دارد. اما همانگونه که گفته شد در برابر ضربه های نقطه ای آسیب پذیر است. اما از طرفی این شکستگی ها با مواد مخصوص خود قابل ترمیم می باشد.

امکانات رفاهی

امکانات کانکس فایبرگلاس شامل تمام متعلقات و امکانات موجود در خانه های مسکونی است. و بدون هیچ کمبود و مشکلی می توان همه امکانات شامل سرویس بهداشتی و حمام، اتاق پذیرایی، اتاق خواب به همراه کمد دیواری، آشپزخانه به همراه سینک و گاز و هود، اتاق نشیمن و حتی فضاهای لوکسی نیز در آن در نظر گرفت.

 • توالت ایرانی و خارجی، فلاش تانک، شیرآلات اهرمی درجه یک، روشویی، آینه، دست خشک کن برقی، جا مایعی، فن تهویه هوا.
 • دوش حمام ثابت و متحرک، شیرآلات اهرمی درجه یک، آینه، حوله خشک کن، جا مایعی، فن تهویه هوا.
 • کابینت و زیر کابینی. سینک ظرفشویی استیل به همراه آبچکان استیل. شیرآلات اهرمی درجه یک
  هود تهویه هوای داخل آشپزخانه. فضایی برای نصب ماشین لباس شویی. فضایی برای نصب یخچال. فضایی برای نصب ماشین ظرفشویی.
 • درب و پنجره دو جداره و upvc
 • سیستم گرمایشی، سیستم سرمایشی، آبگرم و آبسرد مصرفی، سیستم دفع فاضلاب.

راهنمای خرید کانکس

 • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
 • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
 • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
 • 09122486879
 • 09369595087
 • 09129511015
 • 09129531015

پست مرتبط

Enter your keyword