کیوسک گل فروشی

کیوسک گل فروشی

کیوسک گل فروشی

کیوسک گل فروشی

کیوسک گل فروشی یکی دیگر از محصولات کانکس آیسان است. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی در زمین شناسی و کشاورزی و امکان پرورش انواع گیاهان کشاورزی و تزئینی در چهار فصل سال و در هر نقطه از جهان نوعی از کسب کار به عنوان گل فروشی رونق فراوانی یافته است. و می توان در فضای این نوع از اشتغال زایی و درآمد انواع و اقسام گل و گیاه های تزئینی و درختچه های خانگی و باغی را خریداری نمایید.

و با کسب اطلاع از شرایط رشد گیاه و نیازهای غذایی آن زمینه زیبا سازی منزل را در زمان محدود و با هزینه بسیار مناسب فراهم کرده و برخلاف زندگی ماشینی امروزه طبیعت را در داخل منزل حفظ کرده و از طراوت و زیبایی و تولید اکسیژن آن بسیار بهره برداری کرد.

کیوسک گل فروشی

کاربرد کیوسک گل فروشی

متاسفانه یکی از محل هایی که گل فروشی ها مشتریان زیادی دارند. بیمارستان ها هستند. که به دلیل عدم توجه مردم به گرده ها افشانی گیاهان و مضرات رایحه و حشرات همراه این گلها و گلدانها برای بیماران خودگل می برند. که معمولا این بیمارستان ها در مرکز شهر و در مکان های شلوغ مرکزی واقع شده است.
و به دلیل هزینه گزاف خرید یا اجاره های سرسام آور و مغازه های این مناطق اجاره گل فروشی یا خرید آن به مبالغ گزاف حرفه اقتصادی ندارند. و به همین دلیل کیوسک گل فروشی به سرعت در این مناطق رو به رشد نهاده و در گوشه کنار شهر مانند کانکس روزنامه فروشی دیده شده است. و حتی در فرودگاه ها یا ایستگاه قطار نیز قابل دسترسی می باشد.
کیوسک گل فروشی

متریال کاربردی 

این نوع سازه را کانکس گل فروشی نیز می نامند. کانکس ها از جنس فایبرگلاس و ورق گالوانیزه با عایق بندی پلاستوفوم و دیوارپوش داخلی PVC می باشد. که بر خلاف کانکس اداری به دلیل رطوبت بالای مورد نیاز این سازه امکان استفاده از دیوارش های MDF به دلیل تغییر شکل آنها در رطوبت و تغییر حرارت امکان پذیر نیست.
علاوه بر نوع پوشش دیواره کف این نوع از کانکس ها به دلیل آبریز فراوان و رطوبت موجود در هوا باید جنس خاص و ضد رطوبت باشد. و هنگام شستشو و در رطوبت معمول این کانکس ها مقاوم بوده و در سالیان سال قابل استفاده می باشد.
کیوسک گل فروشی

ابعاد

کیوسک گل فروشی علاوه بر ابعاد کوچک و قابل حمل معمول مورد استفاده شهری به صورت فروشگاه های قابل حمل نیز قابل ساخت و سفارش می باشد. به دلیل نیاز گیاهان به رطوبت و گردش هوای با دمای خاص سقف استاندارد متناسب با وسایل نقلیه موجود به راحتی قابل حمل و نصب بوده و بلافاصله پس از تخلیه قابل استفاده می باشد.
ولی در صورتی که ابعاد درخواستی بزرگتر از حد معمول باشد. متناسب با ابعاد استاندارد و به صورت چند قلو ساخته شده است. و پس از حمل در محل به یکدیگر قابل نصب و استفاده فوری می باشد. جهت استحکام بالاتر می توان کانکس چند قلو را به صورت دیواره و سقف و بدون کف ساخته و پس از حمل و نصب در محل کف آن را سرامیک کرد. که این امر باعث مقاوم شدن سازه در برابر زلزله و باد و باران در شرایط جوی و محیطی منطقه می شود.
کیوسک گل فروشی به دلیل هزینه بسیار پایینتر از سازه های سنتی و قابلیت استفاده فوری و همچنین جا به جایی سازه در صورت نیاز و دور ریز بسیار کم مصالح طرفداران زیادی در سراسرکشور دارد.
از جمله مناطقی که کیوسک گل فروشی مورد توجه و سفارش قرار دارد. شهر محلات می باشد که به پرورش گل های متنوع و زیبای چهار فصل مشهور است. و از آن به عنوان هلند ایران نام می برند.
کیوسک گل فروشی به دلیل امکان اجرا در هر نوع شرایط محیطی و آب و هوا در نزدیکترین محل به مرکز پرورش گل ها و درختان ساخته شده است. و باعث طراوت و شادابی گل های چیده شده به دلیل کوتاهی مسافت انبار و گلخانه شده است. و عمر طولانی تری را در جهت این نوع گیاهان فراهم می کند.
سازه های مذکور به صورت معمول از ورق گالوانیزه پیش رنگ کوره ای مقاوم در برابر رطوبت بالا و تغییرات دمای محیط به عنوان پوشش خارجی و عایق بندی از پلاستوفوم یا پلی استایرن در داخل شبکه های اسکلت (پروفیل های 40*40 و 80*40) به ضخامت خود پروفیل ها و از پوشش دیواره و سقف از نوع PVC ساخته شده و امکان ساخت نوع چرخدار آن نیز جهت جا به جایی در سطح محل و شهر مورد نظر وجود دارد. که می توان چرخ های سفارشی را ساده یا فنردار سفارش داد.
درب و پنجره ها به صورت معمول از آلومینیوم و شیشه های ساده و تک جداره ساخته می شود. در مناطقی که تغییرات دما بسیار شدید است. یا دارای آب و هوایی بسیار سرد یا بسیار گرم یا شرجی هستند.
نوع دیگری از کانکس ساخته می شود. که پایه آن ساندویچ پانل می باشد. ساندویچ پانل نوع از دیواره است. که از دو رو ورق آلوزینک ضد رطوبت و پوسیدگی و خوردگی تشکیل شده است. 
و عایق میانی از پلی اورتان تزریقی است. که ضخامت عایق آن از 2 سانت تا 10 سانت و حتی بیشتر قابل انتخاب است. و بر روی شاسی تیرآهن با اسکلت نبشی و بین پلیت بصورت کلاف مکعب مستطیل نصب می شود. و به صورت نر و مادگی و با زبانه 5 سانتیمتر داخل یکدیگر نصب می گردد. و عملا عبور و مرور هوا و گرد و غبار را غیر ممکن کرده است.
و حتی عایق خوبی در مقابل صدای محیط می باشد. با اینکه این نوع از کیوسک گل فروشی هزینه ای چندین برابر کانکس های دیگر دارند. به دلیل مزایای غیر قابل رقابت خود طرفداران بسیاری در مناطق کوهستانی یا صحرایی و بیایان یا ساحلی دارند.
و به خوبی از اتلاف انرژی و هدر رفتن رطوبت مورد نیاز گل فروشی جلوگیری می کند. و محیط مناسبی را جهت حفظ یا رشد گیاهان گل خانه ای پدید می آورند.
در این نوع از کانکس معمولا بیشتر گل فروشی فراهم می کنند. گل فروشی خود را از کانکس آیسان سفارش دهید. و در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید.

راهنمای خرید کانکس

  • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
  • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
  • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
  • 09122486879
  • 09369595087
  • 09129511015
  • 09129531015

پست مرتبط

Enter your keyword