گارانتی کانکس

گارانتی کانکس

گارانتی کانکس

گارانتی کانکس

گارانتی کانکس موضوع این مطلب ما است. مجموعه کانکس آیسان کلیه کانکس‌ های تولیدی خود را به مدت 24 ماه ضمانت می‌کند. تا مشتریان گرامی با آرامش خاطر بیشتر خرید خود را انجام دهند. اولین محصول را واحد فروش می‌فروشد. و محصولات بعدی را کیفیت و خدمات پس از فروش. موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش در زمان خرید هر محصولی برای خریدار مهم است. بنابراین این مجموعه امکاناتی را در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده و برای تضمین خرید آن مهیا کرده است. 

هرچند با سو استفاده‌ های بسیار از کلمه ضمانت نامه اطمینان مردم نسبت به گارانتی کانکس در ایران بسیار کم شده است. ولی ما در این مجموعه سعی در تغییر نگاه شما عزیزان درمورد ضمانت و خدمات پس از فروش در این صنف تولیدی داریم. و یکی از دغدغه‌های اصلی خریداران کیفیت کالای خریداری شده می‌باشد. که متاسفانه با افزایش روزانه واحدهای تولیدی کوچک و ضعیف در صنف تولیدکنندگان کانکس این دغدغه کاملا فراموش شده و فقط به قیمت پایانی محصول توجه می‌شود.

کانکس آیسان با استفاده از متریال درجه یک و نیروی کار متخصص در ساخت سازه ‌های پیش ساخته با اطمینان خاطر محصولات خود را ضمانت می‌کند. کلیه کانکس  های تولیدی این مجموعه شامل 24 ماه ضمانت جوش و آب‌بندی می‌باشد. اما آسیب‌های ناشی از جابجایی کانکس با وسایل غیر استاندارد مانند لیفتراک، لودر و… شامل گارانتی نمی‌شود.

استفاده از کانکس  در مکان‌های نامناسب و یا شرایط نامناسب جوی که کانکس فوق برای آن موقعیت جوی طراحی و ساخته نشده شامل گارانتی محصولات نمی‌باشد. ما سعی میکنیم بهترین شرایط را برای شما مشتریان عزیز فراهم کنیم. و رضایت شما برای ما بهترین گزینه میباشد.

پست مرتبط

تماس با ما

Enter your keyword