تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

گارانتی کانکس

گارانتی کانکس

گارانتی کانکس

گارانتی کانکس موضوع این مطلب ما است. مجموعه کانکس آیسان کلیه کانکس‌ های تولیدی خود را به مدت 24 ماه ضمانت می‌کند. تا مشتریان گرامی با آرامش خاطر بیشتر خرید خود را انجام دهند. اولین محصول را واحد فروش می‌فروشد. و محصولات بعدی را کیفیت و خدمات پس از فروش. موضوع گارانتی و خدمات پس از فروش در زمان خرید هر محصولی برای خریدار مهم است. بنابراین این مجموعه امکاناتی را در راستای حمایت از حقوق مصرف کننده و برای تضمین خرید آن مهیا کرده است.

گارانتی کانکس

هرچند با سو استفاده‌ های بسیار از کلمه ضمانت نامه اطمینان مردم نسبت به گارانتی کانکس در ایران بسیار کم شده است. ولی ما در این مجموعه سعی در تغییر نگاه شما عزیزان در مورد ضمانت و خدمات پس از فروش در این صنف تولیدی داریم. و یکی از دغدغه‌های اصلی خریداران کیفیت کالای خریداری شده است. که متاسفانه با افزایش روزانه واحدهای تولیدی کوچک و ضعیف در صنف تولید کنندگان کانکس این دغدغه کاملا فراموش شده و فقط به قیمت پایانی محصول توجه می‌شود.

کانکس آیسان با استفاده از متریال درجه یک و نیروی کار متخصص در ساخت و ساز سازه ‌های پیش ساخته با اطمینان خاطر محصولات خود را ضمانت می‌کند. کلیه کانکس های تولیدی این مجموعه شامل 24 ماه ضمانت جوش و آب‌ بندی است. اما آسیب‌ های ناشی از جا به جایی کانکس با وسایل غیر استاندارد مانند لیفتراک، لودر و… شامل گارانتی نمی‌شود.

استفاده از کانکس در مکان‌ های نا مناسب و یا شرایط نا مناسب جوی که کانکس فوق برای آن موقعیت جوی طراحی و ساخته نشده شامل گارانتی کانکس نیست. ما سعی می کنیم بهترین شرایط را برای شما مشتریان عزیز فراهم کنیم. و رضایت شما برای ما بهترین گزینه می باشد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به کانکس آیسان میباشد