تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

دلایل استفاده از کانکس چیست؟

دلایل استفاده از کانکس چیست؟

دلایل استفاده از کانکس چیست؟

دلایل استفاده از کانکس چیست؟ در این مطلب قصد داریم دلایل استفاده از کانکس را برایتان توضیح دهیم. کانکس یک سازه از پیش ساخته و متحرک است که بنا بر نیاز مشتری طراحی و تولید میشود. کانکس اداری و کانکس کارگاهی از جمله مهمترین محصولاتی هستند که به دلیل درخواست های مکرر مشتریان ساخته میشوند.

اولین و مهمترین دلیل استفاده از کانکس، قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه بودن آن نسبت به ساخت و ساز سنتی است که هر کسی با هر بودجه ای میتواند آن را خریداری کند. حتی اگر بودجه محدودی داشته باشید میتوانید از کانکس دست دوم استفاده کنید که در هزینه نیز صرفه جویی شود.

دومین دلیل مهم در استفاده از کانکس، حمل و نقل آسان و راحت آن است. از آنجا که این سازه ها اغلب به صورت متحرک هستند به راحتی قابلیت انتقال از یک جا به جای دیگر را دارند.

سومین علت استفاده از کانکس، مقاوم بودن آن در برابر زلزله و ضربه و صدمات شدید است. از آنجا که در طراحی و ساخت کانکس از سازه و مصالح سبک استفاده میشود با موج زمین لرزه این قابلیت باعث میشود تا از تخریب سازه جلوگیری شود.

از آنجا که در ساخت کانکس ها از عایق های صوتی و برودتی مناسب استفاده میشود برای هر مکان و لوکیشنی مناسب بوده و قابلیت سازگاری با تمام اقلیم ها و شرایط آب و هوایی را دارند. تنوع در طرح ها و رنگ ها باعث شده است تا از کانکس ها در مشاغل مختلف مانند کانکس فروشگاهی و … مورد استفاده قرار گیرند. تنوع در ابعاد و متراژ کانکس باعث شده تا مشتریان این سازه ها را مطابق سلیقه خود دریافت کنند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

مقالات مرتبط

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به کانکس آیسان میباشد