تهران، بزرگراه آیت‌ الله سعیدی، شرق به غرب، جنب پارکینگ ثامن

کانکس کلبه سوئیسی فلت 18 متری با نمای چوب ترموود

کانکس کلبه سوئیسی فلت 18 متری با نمای ترموود

کانکس کلبه سوئیسی فلت 18 متری با نمای چوب ترموود، پروژه زیبا و مدرن توسط گروه طراحی و تولید گروه صنعتی کانکس آیسان سازه ساخته شده است. ویلای پیش ساخته سقف ورق طرح سفال، بدنه داخلی تمام چوب، کف پارکت، درب‌ و پنجره دوجداره. دلیل استفاده از این نوع متریال در نما ایجاد سازه ای زیبا و هماهنگ با محیط های طبیعی میباشد. همچنین در بعضی مواقع به صورت ترکیبی با متریال های دیگر نیز میتوان از چوب استفاده کرد. که اگر هارمونی خوبی بتوان در این حالت ایجاد کرد به نتایج قابل توجهی دست خواهیم یافت.

کانکس کلبه سوئیسی فلت 18 متری با نمای چوب ترموود

امکانات کانکس کلبه سوئیسی فلت 18 متری با نمای چوب ترموود

امکانات کانکس شامل سرویس بهداشتی و حمام، آشپزخانه، لوله کشی به‌همراه شیرآلات، برق کشی به‌همراه کلید و پریز تکمیل.

متریال به کار رفته

به طور کلی ما استفاده از چوب طبیعی را به عنوان متریال مکمل در نمای کانکس ترموود توصیه میکنیم. که به صورت ترکیبی با مصالحی مانند کامپوزیت یا سایدینگ ترکیب شود. و ساخت کانکس با نمای چوب به صورت کامل را به دلیل هزینه های بالا و از طرفی بحث امنیت کانکس و دیگر مسائلی که پیشتر گفته شد توصیه نمیکنیم. و نوعی از چوب که به عنوان متریال ترکیبی قرار است استفاده شود. بهتر است از نوع ترموود های فنلاندی باشد. که دارای طول عمر زیاد و تخصصی برای این امر تولید شده اند.

اما این نکته را نیز باید مد نظر داشت که ترموود فقط برای تزئین نمای کانکس ترموود تولید شده است. و به هیچ عنوان مقاومت سازه ای ندارد. و نباید در جاهایی که مصالح نقش سازه ای نیز ایفا می کنند به کار رود. چون ذاتا چوب های نرم و سبکی هستند. و در مقابل بارگذاری هیچ گونه مقاومتی ندارند. و برای این کار می بایست از چوب های مخصوص سازه ای استفاده کرد.

برای بازدید نمونه کارهای بیشتر پیشنهاد می‌کنیم از این پروژه بازدید کنید: ویلای پیش ساخته دوبلکس 80 متری

دیدگاهتان را بنویسید

© تمامی حقوق وبسایت متعلق به کانکس آیسان میباشد