ویلای پیش ساخته فایبرگلاس

ویلای پیش ساخته فایبرگلاس ویلای پیش ساخته فایبرگلاس ویلای پیش ساخته فایبرگلاس ویلای پیش ساخته فایبرگلاس ویلای پیش ساخته فایبرگلاس

ویلای پیش ساخته فایبرگلاس

ویلای پیش ساخته فایبرگلاس

ویلای پیش ساخته فایبرگلاس یکی دیگر از تولیدات کانکس آیسان است. این کانکس از مواد شیمیایی با قابلیت فرم پذیری در هنگام تولید و با کاربری های مختلفی است.

ساخت کانکس فایبرگلاس

برای ساخت ویلای پیش ساخته فایبرگلاس ابتدا باید طرح و نقشه ها به همراه اندازه قسمت های مختلف مشخص شود. و شروع به ساخت قالب نماییم. در این روش ابتدا قالب اصلی که ممکن است. کمی هزینه بردار و زمان بر باشد، ساخته می شود. اما در نهایت از روی همان قالب تعداد زیادی سازه تولید می گردد. و هزینه قالب یک بار برای همیشه خواهد بود.

استفاده از کیوسک های فایبرگلاس گاها برای کانکس نگهبانی و یا کانکس فروشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد. و کمتر ممکن است برای کاربری هایی نظیر کانکس مسکونی یا کانکس اداری به سراغ این روش بیاییم. و دلیل آن نیز دردسر های ساخت و هزینه های اولیه بالا است.که اگر فرم یا شکل خیلی خاصی مدنظر نبوده بهتر است. از روش های ساخت دیگر مانند کانکس پانلی یا کانکس سایدینگ برای سازه خود استفاده کنید.

ویژگی های ویلای پیش ساخته فایبرگلاس

اولین ویژگی ویلای پیش ساخته فایبرگلاس شکل پذیری آن در هنگام تولید است. و اینکه امکان آثاری با اشکال مختلف که با تکنیک های دیگر تولید کانکس امکان پذیر و یا مقرون به صرفه نیستند. را امکان پذیر می کند. به طور مثال شما با این روش به راحتی می توانید یک کانکس به شکل فنجان قهوه خوری برای کاربری کافی شاپ تولید نمایید. که اگر بخواهید با روش های دیگر این کار را انجام دهید. تولید آن غیر ممکن بنظر می رسد.

و یا اگر بخواهیم از ویلای پیش ساخته فایبرگلاس صرفه نظر کرده و روش های نوینی برای ساخت کانکس فنجان شکل انتخاب کنیم. احتمالا چندین برابر هزینه های تولید افزایش خواهد یافت. و احتمال اینکه به نتیجه قابل قبولی نیز دست یابیم خیلی کم است.

ویژگی دوم ویلای پیش ساخته فایبرگلاس وزن کم آن می باشد. که حدود یک چهارم یک کانکس کارگاهی معمولی و حتی کمتر نیز می باشد. اگر سازه قرار است در محلی نسب گردد. که امکان بارگزاری وزن زیادی روی سطح نیست و یا میزان بار مجاز و مقاومت ستون ها کمتر از وزن یک کانکس معمولی است. بهتر است سراغ کانکس فایبرگلاس برویم. تا وزن بار سازه کاهش چشم گیری یابد.

امکانات رفاهی

امکانات ویلای پیش ساخته فایبرگلاس شامل تمام متعلقات و امکانات موجود در خانه های مسکونی است. و بدون هیچ کمبود و مشکلی می توان همه امکانات شامل سرویس بهداشتی و حمام، اتاق پذیرایی، اتاق خواب به همراه کمد دیواری، آشپزخانه به همراه سینک و گاز و هود، اتاق نشیمن و حتی فضاهای لوکسی نیز در آن در نظر گرفت.

 • توالت ایرانی و خارجی، فلاش تانک، شیرآلات اهرمی درجه یک، روشویی، آینه، دست خشک کن برقی، جا مایعی، فن تهویه هوا.
 • دوش حمام ثابت و متحرک، شیرآلات اهرمی درجه یک، آینه، حوله خشک کن، جا مایعی، فن تهویه هوا.
 • کابینت و زیر کابینی. سینک ظرفشویی استیل به همراه آبچکان استیل. شیرآلات اهرمی درجه یک
  هود تهویه هوای داخل آشپزخانه. فضایی برای نصب ماشین لباس شویی. فضایی برای نصب یخچال. فضایی برای نصب ماشین ظرفشویی.
 • درب و پنجره دو جداره و upvc
 • سیستم گرمایشی، سیستم سرمایشی، آبگرم و آبسرد مصرفی، سیستم دفع فاضلاب.

راهنمای خرید کانکس

 • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
 • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
 • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
 • 09122486879
 • 09369595087
 • 09129511015
 • 09129531015

Enter your keyword