ویلای پیش ساخته پانلی

ویلای پیش ساخته پانلی ویلای پیش ساخته پانلی ویلای پیش ساخته پانلی ویلای پیش ساخته پانلی ویلای پیش ساخته پانلی ویلای پیش ساخته پانلی

ویلای پیش ساخته پانلی

ویلای پیش ساخته پانلی

ویلای پیش ساخته پانلی یکی دیگر از تولیدات کانکس آیسان است. این سازه پیش ساخته مسکونی است. و با استفاده از تایل های ساندویچ پانل ساخته می گردد. دلیل استفاده از این نوع مصالح، به کار رفتن فوم پلی یورتان به صورت تزریق درون جداره های این پنل ها است. در چنین حالتی دیواره ها و سقف مقاومت بالایی در برابر تبادل حرارتی پیدا می کنند. و کانکس کاملا عملکردی مشابه بدنه یخچال دارد. 

کانکس آیسان، انواع کانکس پانلی را با روش های مختلفی تولید می نماید. یکی از بهترین گزینه ها تولید آن با پانل های پیش ساخته ای که به ساندویچ پانل معروف هستند می باشد. مهمترین مزایای این روش استفاده از یک متریال به عنوان نقش اصلی باعث یک پارچه سازی، سرعت اجرای بهتر و دوام بیشتر کانکس می گردد.

ساندویچ پانل از دو ورق گالوانیزه تشکیل شده است. و با رنگ الکترواستاتیک که ما بین آنها با ضخامت 4 تا 10 سانتیمتر بنا به نیاز فوم پلی اورتان به وسیله رباط تزریق می گردد. طول ابعاد پانل ها نا محدود است. اما عرض آنها معمولا یک متر است. که در کنار هم به وسیله خم هایی که از پیش برای نصب آنها تعبیه شده است. چفت شده و تولید یک دیواره یکپارچه را می دهند.

مزایای ساخت ویلای پیش ساخته پانلی

مهمترین مزایای ویلای پیش ساخته پانلی حفظ انرژی و دمای محیط با بالاترین نوع کیفیت است. زیرا عایق فشرده ای که در میان جداره این دیواره ها تزریق شده کاملا مشابه بدنه یخچال عمل می نماید. و مانع هرگونه تبادل حرارتی بین فضای داخل و بیرون کانکس می گردد. این ویژگی یکی از مهم ترین دلایل ساخت این ویلای پیش ساخته در اقلیم های خیلی سرد یا خیلی گرم است.

از دیگر مزایای مهم این کانکس سبک بودن آن است. که این خود دلیل مقاوت بسیار بالای کانکس در برابر زلزله است. می توان گفت تا چندین برابر ساختمانی که با مصالح بنایی ساخته شده و در برابر زلزله مقاوم است. و حتی در صورت تخریب شدن کانکس آوار آن نیز بسیار سبک تر از آن است. که بخواهد تهدیدی برای جان انسان در هنگام زلزله محسوب شود.

یکی دیگر از ویژگی های مهم که باعث گسترش کانکس ویلایی با این سبگ گردیده اشاره می نماییم. که آن ویژگی سرعت بسیار بالا در اجرای آن است. می توان یک ویلا را با این متد در متراژ تقریبی 60 متر مربع را طی 10 روز به اتمام رساند. و این رقم در برابر سازه های سنتی بنایی بسیار چشم گیر است. و باعث کاهش در هزینه ها و زمان می گردد. که قابل چشم پوشی نیست.

قابلیت جا به جایی ویلای پیش ساخته پانلی از ملکی به ملک دیگر وجود دارد. حتی می توان آن را جای دیگر اجرا نمود. و یک روزه به محل حمل و نصب کرد و به بهره برداری رساند. که این قابلیت شرایط فروش ویلا را حتی در زمان های بعدی به صورت جداگانه نسبت به ملک را فراهم می آورد.

موارد استفاده

مورد استفاده ویلای پیش ساخته پانلی در مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم است. که اتلاف انرژی زیادی از طریق دیواره ها و سقف صورت می گیرد. با استفاده از این روش اتلاف انرژی به حداقل می رسد. و در مناطق سخت اقلیم به راحتی و با صرف کمترین توان انرژی می توان محیط داخلی را به دمای استاندارد برسانیم. و در همان حالت نگاه داشت.

روش ساخت

برای اجرای این ویلای پیش ساخته دو حالت کلی وجود دارد. که یکی از آنها ساخت در محل و دیگری تولید در کارخانه است. که در ادامه هرکدام را به صورت جداگانه به همراه مزایا و معایب این روش ها توضیح می دهیم.

 • ساخت در محل: به دلایل مختلفی از جمله فراهم نبودن شرایط حمل کانکس به درون ملک به خاطر عرض کم جاده یا کوهستانی بودن راه نتوان کانکس را به صورت ساخته شده به محل حمل نمود. در این حالت تمامی مصالح اولیه ابتدا به محل حمل شده و تمامی مراحل ساخت در همان مکان انجام می گردد.
 • ساخت در کارخانه: در این روش تمام مراحل تولید ویلای پیش ساخته در کارخانه انجام و پس از اتمام کانکس به صورت یک تکه یا دو قلو به محل حمل و در آنجا نصب می گردد. منظور از تمامی مراحل ساخت، کابینت، سرویس بهداشتی، لوله کشی و سیم کشی و تمامی کارهای مربوط به کانکس است. از مزایای ساخت کانکس با این روش کاهش هزینه ها و زمان تولید نسبت به روش قبلی و همچنین نصب طی 2 روز کانکس در ملک است.

مشخصات فنی

 • پوشش بدنه و سقف از ساندویچ پانل به ضخامت 4 سانتیمتر (دو طرف ورق فولادی گالوانیزه نمره 50 درصد با رنگ الکترواستاتیک و عایق پلی اورتان دانسیته چهل بصورت تزریق).
 • پوشش داخلی از دیوار پوش های روکش دار پی وی سی قابل شستشو با طرح چوب و کاغذ دیواری است.
 • شاسی از تیر آهن نمره 16 به صورت دورکلاف می باشد.
 • کف کانکس از نوع تخته ضد آب به ضخامت 18 میلیمتر. با کفپوش طرح پارکت یا اجرای سرامیک با روش عرشه فولادی است.
 • اسکلت کانکس از پروفیل و ناودانی های سنگین به ضخامت 2 میلیمتر. همراه با اجرای کامل دو دست ضد زنگ جهت جلوگیری از فرسایش کانکس.
 • سیستم برق کشی به صورت روکار با داکت و کلید و پریز، فیوز مینیاتوری، سیم کشی تلفن و آنتن.
 • پنجره ها از نوع دوجداره پی وی سی همراه با حفاظ آهنی در صورت نیاز.
 • درب ضد سرقت از نوع فلزی با یراق ترک دارای سه قفل.

راهنمای خرید کانکس

 • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
 • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
 • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
 • 09122486879
 • 09369595087
 • 09129511015
 • 09129531015

Enter your keyword