ویلای پیش ساخته کامپوزیت

ویلای پیش ساخته کامپوزیت ویلای پیش ساخته کامپوزیت ویلای پیش ساخته کامپوزیت ویلای پیش ساخته کامپوزیت ویلای پیش ساخته کامپوزیت ویلای پیش ساخته کامپوزیت

ویلای پیش ساخته کامپوزیت

ویلای پیش ساخته کامپوزیت

ویلای پیش ساخته کامپوزیت یک سازه بسیار زیبا با نمای کامپوزیت طراحی و ساخت توسط گروه صنعتی کانکس آیسان است. که در رنگ های مختلف وجود دارد. نمای زیبای کامپوزیت بسیار این کانکس را چشم گیر کرده است. استفاده از نمای کامپوزیت بیشتر برای کانکس هایی است که در معرض دید هستند. برای نمای سازه پیش ساخته از ورقه های کامپوزیت و از پنجره های دوجداره upvc استفاده می شود.

ویلای پیش ساخته کامپوزیت هم همچون بقیه سازه ها دارای امکانات برقی و در صورت نیاز لوله کشی آب و … می باشد. جنس ورق کامپوزیت از دو لایه آلومینیوم و یک لایه پلاستیک پلی اتیلین تشکیل شده و با چسب پلیمیری به هم وصل شده اند. استفاده از این نما برای مشتریان بسیار سلیقه ایی است. و با توجه به سلیقه مشتری ما رنگ و ورق را روی کانکس کار می کنیم.

کامپوزیت یکی از مصالح بین ده ها مصالح مورد استفاده در نمای ساختمان می باشد. که با پیشرفت در صنعت کانکس سازی استفاده از ورق‌ کامپوزیت آلومینیومی در ساخت‌ کانکس ها به کار می‌رود.

نمای ویلای پیش ساخته کامپوزیت

 • نمای بیرونی کانکس از کامپوزیت است. که در برخی از موارد می‌توان از دیگر متریال ها به صورت تلفیقی استفاده نمود.
 • نمای داخلی کانکس کامپوزیت اغلب پی وی سی است. که به دو صورت ساده و طرح‌دار اجرا می شود.
 •  از دیگر مزایای این کانکس ضد آب بودن و قابلیت شستشوی آن می باشد.

مشخصات فنی

 • اسکلت ویلای پیش ساخته کامپوزیت از دو بخش کلی، شاسی آن و بدنه آن ساخته شده است.
 • شاسی آن از تیرآهن دور کلاف و اسکلت آن از پروفیل آهنی 40×40 یا 80×40 می باشد.
 • پس از تکمیل اسکلت کانکس و پوشش دادن آن از ضد زنگ برای جلوگیری از زنگ‌ زدگی و فرسایش آن دیواره‌ های بیرونی آن را با ورق‌های کامپوزیت آلومینیومی پوشش داده و پس از آن پنجره‌های آن نصب می شود.
 • پس از نصب پنجره‌ ها، کف کانکس را از تخته یا پارکت های ضد آب که ضخامتی بالغ بر 1/8سانتی‌متر را دارا می باشد، استفاده می شود.
 • عایق این کانکس ‌ها از یونولیت چهار سانت و پشم شیشه می باشد. که هم عایق صوتی و عایق حرارتی و برودتی نیز می باشد. پس از عایق‌کاری روی آن روکشی از پی وی سی که در طرح‌ های مختلف می باشد پوشیده می شود.
 • برق کشی ویلای پیش ساخته کامپوزیت به‌ صورت روکار می باشد. که پس از داکت کشی، سیم‌ها را از داخل آن‌ عبور می دهند. و به کلیدها و پریزها متصل می کنند. محافظت از سیم‌های عبوری از داخل داکت به عهده یک فیوز مینیاتوری که در داخل کانکس قرار می‌گیرد انجام می‌شود.
 • درب و پنجره یو پی وی سی در ساخت این سازه استفاده می گردد.

مزایای ساخت ویلای پیش ساخته کامپوزیت

مهمترین مزایای این کانکس حفظ انرژی و دمای محیط با بالاترین نوع کیفیت است. زیرا عایق فشرده ای که در میان جداره این دیواره ها تزریق شده کاملا مشابه بدنه یخچال عمل می نماید. و مانع هرگونه تبادل حرارتی بین فضای داخل و بیرون کانکس می گردد. این ویژگی یکی از مهم ترین دلایل ساخت این سازه پیش ساخته در اقلیم های خیلی سرد یا خیلی گرم است.

از دیگر مزایایی مهم این کانکس سبک بودن آن است. که این خود دلیل مقاوت بسیار بالای کانکس در برابر زلزله است. به طوری که می توان گفت تا چندین برابر ساختمانی که با مصالح بنایی ساخته شده و در برابر زلزله مقاوم است. و حتی در صورت تخریب شدن کانکس آوار آن نیز بسیار سبک تر از آن است. که بخواهد تهدیدی برای جان انسان در هنگام زلزله محسوب شود.

یکی دیگر از ویژگی های مهم که باعث گسترش ویلای پیش ساخته کامپوزیت با این سبگ گردیده اشاره می نماییم. که آن ویژگی سرعت بسیار بالا در اجرای آن است. به طوری که می توان یک ویلا را با این متد در متراژ تقریبی 60 متر مربع را طی 10 روز به اتمام رساند. و این رقم در برابر سازه های سنتی بنایی بسیار چشم گیر است. و باعث کاهش در هزینه ها و زمان می گردد. که قابل چشم پوشی نیست.

قابلیت جا به جایی ویلای پیش ساخته کامپوزیت  از ملکی به ملک دیگر وجود دارد. حتی می توان آن را جای دیگر اجرا نمود. و یک روزه به محل حمل و نصب کرده و به بهره برداری رساند. که این قابلیت شرایط فروش ویلا را حتی در زمان های بعدی به صورت جداگانه نسبت به ملک را فراهم می آورد.

موارد استفاده

مورد استفاده ویلای پیش ساخته کامپوزیت در مناطق خیلی سرد و یا خیلی گرم است. که اتلاف انرژی زیادی از طریق دیواره ها و سقف صورت می گیرد. با استفاده از این روش اتلاف انرژی به حداقل می رسد. و در مناطق سخت اقلیم به راحتی و با صرف کمترین توان انرژی می توان محیط داخلی را به دمای استاندارد برسانیم و در همان حالت نگاه داشت.

روش ساخت

برای اجرای ویلای پیش ساخته کامپوزیت دو حالت کلی وجود دارد. که یکی از آنها ساخت در محل و دیگری تولید در کارخانه است. که در ادامه هرکدام را بصورت جداگانه به همراه مزایا و معایب این روش ها توضیح می دهیم.

 • ساخت در محل: به دلایل مختلفی از جمله فراهم نبودن شرایط حمل سازه به درون ملک بخاطر عرض کم جاده یا کوهستانی بودن راه نتوان کانکس را بصورت ساخته شده به محل حمل نمود. در این حالت تمامی مصالح اولیه ابتدا به محل حمل شده و تمامی مراحل ساخت در همان مکان انجام می گردد.
 • ساخت در کارخانه: در این روش تمامی مراحل تولید خانه پیش ساخته در کارخانه انجام و پس از اتمام کانکس به صورت یک تکه یا دو قلو به محل حمل و در آنجا نصب می گردد. منظور از تمامی مراحل ساخت کابینت، سرویس های بهداشتی، لوله کشی و سیم کشی و تمامی کارهای مربوط به کانکس است. از مزایای ساخت کانکس با این روش کاهش هزینه ها و زمان تولید نسبت به روش قبلی و همچنین نصب طی 2 روز کانکس در ملک است.

راهنمای خرید کانکس

 • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
 • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
 • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
 • 09122486879
 • 09369595087
 • 09129511015
 • 09129531015

Enter your keyword