کانکس اداری

کانکس اداری کانکس اداری کانکس اداری کانکس اداری کانکس اداری کانکس اداری

کانکس اداری

کانکس اداری

کانکس اداری یا دفتری یکی دیگر از کانکس های تولیدی کانکس آیسان است. به سازه ای می‌گویند که به‌عنوان دفتر کار یا محل کار موقت در یک پروژه برای‌‌‎ اسکان مهندسان و مدیران استفاده می شود. بعضاً در برخی موارد برای استفاده دائم در برخی محل‌ها نیز استفاده ‎‌‏‏می شود. مانند گاراژها، کارواش‌ها، یا برخی دفاتر مدیریت بوستان ها، برای اسکان مدیریت آن مجموعه یا مکان استفاده می شود. نقشه یا همان پلان این سازه طبق نیاز مهندسان یا مدیران پروژه طراحی می شود.

ابعاد کانکس اداری

نقشه یا ابعاد در سازه اداری طبعا طبق نیاز مهندسان و مدیران و یا خدماتی که قرار است ارائه دهند طراحی می شود. پس متراژ یا پلان در این سبک کاملا سفارشی بوده و این کانکسها با طراحی‌های مختلف تولید می شوند.

امکانات کانکس اداری

از مهم‌ترین امکانات سازه می توان به دفتر کار و اتاق انتظار و همچنین سرویس بهداشتی به همراه آبدارخانه اشاره کرد اجرای نمازخانه در برخی سازه‌ها نیز امکان‌پذیر می باشد.

مشخصات فنی کانکس اداری

ارتفاع کانکس اداری: ارتفاع کانکسای اداری بسته به سفارش مشتری می‌باشد. سفارشات هم طبق کارایی و کاربرد سازه و محل قرارگیری یا شغل موردنظر داده می شود. ولی در کل حداقل ارتفاع قابل ساخت دو 2/70 cmو حداکثر ارتفاع 3 متر می باشد در صورت نیاز به ارتفاع بیشتر می توان این ارتفاع را تا 4 متر افزایش دهیم. در صورت افزایش ارتفاع به 4 متر دیگر نمی‌توان از تریلی‌های معمولی استفاده کرد بلکه باید از کمرشکن استفاده نمود یا آن را در محل موردنظر ساخته و نصب کرد.

کف‌سازی کانکس اداری: کف‌سازه ی اداری در محل‌هایی که تردد در آن‌ها کم می باشد. ترجیحاً از تخته کوب های ضد آب و محل‌های پرتردد از سرامیک یا پنل های سیمانی استفاده می‌شود. که در صورت استفاده از این پنل وزن قابل‌توجهی از سازه کسر می شود.

نمای کانکس اداری

نمای خارجی کانکس اداری طبق سلیقه مشتری صورت می گیرد. از چند متریال که در سازه های اداری استفاده می‌شود.  می‌توان به دکوراتیو، کامپوزیت یا سمنت برداشاره کرد. بعضاً در برخی موارد می توان از ورق‌های سایدینگ استفاده و آن را با پوششی از رنگ شکیل نمود. در ورق‌های سایدینگ علاوه بر استحکام بالا می توان به مناسب بودن قیمت آن هم اشاره کرد.

قیمت کانکس اداری

قیمت این کانکس وابسته به مسائل مختلفی است. که در قیمت‌گذاری این سازه مورد توجه قرار می گیرد. یکی از این عوامل چشمگیر لوازم مصرفی در این کانکس می باشد. پس به همین منظور لوازم مصرفی توانسته است تا 70 درصد هزینه این کانکس را به خود اختصاص دهد. از دیگر عوامل مهم بر قیمت‌گذاری سازه اداری امکانات رفاهی موجود در آن می باشد.

 این کانکس را می توان به صورت یک طبقه و یا دو طبقه تولید و طراحی کرد. ذکر این نکته ضروری است که در این کانکس هامی توان سرویس بهداشتی و یا آبدارخانه نیز قرار داد.

مزایای استفاده از این سازه ها

به عنوان مثال سهولت در جابجایی و استفاده از این کانکس ها در محیط های کارگاهی سیار یکی از مزیت های آن است که به شما اجازه می دهد. با تغییر محل کارگاه شما بتوانید محل کار پرسنل خود را تغییر داده و به مکان جدید حمل کنید.

کانکس آیسان توانسته است با در اختیار داشتن بهترین اقلام مصرفی و کادر مجرب در زمینه طراحی و پیاده سازی کانکس اداری و دفتری گام موثری در خدمت به مشتریانی که درخواست این کانکس را دارند، بردارد.

موارد استفاده

 • جهت اضافه بنا در انواع ساختمان اداری و تجاری.
 • جهت استفاده در انواع محیط باز اداری و کارخانه ای.
 • جهت استفاده در انواع محیط دادگاهی و دادگستری.
 • جهت استفاده در انواع محیط کارگاهی دفتری.

مشخصات فنی

 •  نمای داخلی PVC سفید و کف خشک  دارای  لایه ضد حریق و ضد حشره و ضد زلزله است.
 • همچنین دارای نمای بیرونی گالوانیزه با رنگ دو رو الکترواستاتیک 
 • پنجره آلومینیومی و درب آلومینیومی است.

راهنمای خرید کانکس

 • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
 • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
 • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
 • 09122486879
 • 09369595087
 • 09129511015
 • 09129531015

پست مرتبط

Enter your keyword