کانکس بوفه

کانکس بوفه کانکس بوفه کانکس بوفه

کانکس بوفه

کانکس بوفه

کانکس بوفه یکی دیگر از تولیدات کانکس آیسان است. نوعی کانکس فروشگاهی سیار است. کانکس هایی که محل عرضه خوراکی و تنقلات است. و معمولا در ابعاد 4 یا 6 متر مربع تولید می گردد. و شکل و شمایل این کانکس مشابه کانکس مطبوعاتی که نمای بیرونی ضلع روبرو تقریبا یک دست شیشه خور می باشد. و پنجره و گیشه کوچکی در قسمت پایین شیشه برای عرضه محصول به مشتری تعبیه می شود. با یک حفاظ فلزی لولایی که موقع باز بودن مانند استند برای قرار گرفتن روزنامه ها یا مجلات و ماهنامه ها مورد استفاده قرار می گیرد. و در مواقع بسته بودن نقش حفاظ را برای نمای شیشه ای اجرا می کند. و معمولا سه ضلع دیگر این کانکس بوفه از ورق گالوانیزه آهنی و در نمای شکیل تر از کامپوزیت رنگی استفاده می شود. نمای داخلی این نوع کانکس نیز معمولا کف از ورق آجدار فلزی استفاده می شود. که به راحتی قابل شستشو باشد. و در نمای جلویی پیشخوانی تعبیه می گردد. که محل قرار گرفتن فروشنده پشت پیشخوان برای سرویس دهی به مشتریان است.

دیواره های داخلی از دیوارپوش pvc طرح چوب بر روی عایق سرما و گرما مزین می گردد. و بعضاً قفسه بندی نمای پشتی فروشنده نیز در برخی بوفه ها دیده می شود. که محل قرار گرفتن تنوع محصولات می باشد. و درب ورودی معمولا در عرض یا نمای پشتی قرار دارد.

کانکس بوفه در سطح مدارس یا دانشگاه ها یا مراکز درمانی، راه آهن، فروشگاه ها و بعضاً تحت عنوان کیوسک های مطبوعاتی در معابر اصلی شهر رویت می شوند. که برخی از این بوفه ها نیازمند مجوز شهرداری برای استقرار در یک نقطه از شهر را دارند. و با توجه به ابعاد و طرح های مختلف نوسانات قیمتی متفاوتی را دارند.

کاربرد کانکس بوفه

کانکس بوفه مانند کانکس فروشگاهی می باشد که برای خدمات دادن به نهادها یا مجموع خاصی می باشد. به طور مثال می شود به بوفه های مدارس، دانشگاه ها و … اشاره کرد. خدمات کانکس فقط مختص به تنقلات و فروش مواد خوراکی نیست بلکه نسبت به جایی که احداث می شود می تواند خدمات متفاوتی را اجرا کند. به طور مثال یک بوفه دانشگاهی علاوه بر مواد غذایی می تواند از کپی و تایپ و …. درآمد زایی کند.

پیشنهاد می شود اگر از کانکس بوفه استفاده چند منظوره دارید. پارتیشن هایی برای جدا کردن قسمت های مختلف از هم بزنید. و یا اینکه ابعاد کانکس را بزرگ تر از حالت پیشفرض بگیرید. در صورتی که تعدادی از محصولات را می خواهید بیرون کانکس بگذارید. حتما باید فضایی در داخل کانکس بوفه برای نگهداری محصولات ایجاد کنید. اما اگر از کانکس استفاده مخصوصی دارید. یا به طور مثال از کانکس فقط برای آشپزی و فروش استفاده می کنید. بهتر است از کانکس فست فود استفاده کنید.

انواع کانکس بوفه

  • کانکس بوفه لوکس: این نوع کانکس بوفه بیشتر در ارگان های خاص و یا نمایشگاه ها استفاده می شود. و دلیل اصلی استفاده برای جلب توجه مشتریان و یا زیبای می باشد. جنس مورد استفاد در این کانکس بیشتر از ورقه های کامپوزیت می باشد. اما در بعضی موارد حتی از چوب استفاده می کنند.
  • کانکس بوفه ساده: جنس استفاده شده در این کانکس بوفه از ورقه های فولادی گالوانیزه است. که بیشترین استفاده این نوع از کانکس در شهرها، مدارس و دانشگاه ها است. و به علت متریال های استفاده شده در این کانکس قیمت فروش این نوع از کانکس بسیار ارزان می باشد.

راهنمای خرید کانکس

  • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
  • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
  • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
  • 09122486879
  • 09369595087
  • 09129511015
  • 09129531015

Enter your keyword