کانکس فایبر سمنت برد

کانکس فایبر سمنت برد کانکس فایبر سمنت برد کانکس فایبر سمنت برد کانکس فایبر سمنت برد کانکس فایبر سمنت برد کانکس فایبر سمنت برد کانکس فایبر سمنت برد کانکس فایبر سمنت برد کانکس فایبر سمنت برد

کانکس فایبر سمنت برد

کانکس فایبر سمنت برد

کانکس فایبر سمنت برد متریال ساختمانی است که به عنوان پوشش خارجی ساختمان در کاربردهای تجاری و خانگی استفاده می گردد. این متریال ترکیبی از شن، سیمان و سلولز است. که الیاف سلولزی به کار رفته در این صفحات، باعث افزایش مقاومت آنها در برابر تنش های فشاری و کششی ناشی از تغییرات می گردد.

مزایا

فایبر سمنت برد به دلیل مزایای زیر به عنوان جایگزین نمای سایدینگ چوبی شده است. و در کانکس ویلایی مورد استفاده قرار می گیرد. مقاومت در برابر پوسیدگی مقاومت در برابر آتش، ارزان تر بودن نسبت به نمای سایدنگ چوبی سنتی شباهت به چوب واقعی است. در حقیقت این کانکس می تواند یک جایگزین بسیار خوب برای نمای سایدینگ چوبی سنتی گردد. اگر به درستی نصب و به خوبی مراقبت شود. فایبر سمنتی که به درستی و مطابق با مشخصات سازنده آن نصب نشده، یکی از دلایل شکست محصول است. و این شکست همیشه نتیجه کار یک جنس بنجل نیست.

مشخصات فنی

  • سایز ورق های فایبر از یک تولید کننده به تولید کننده دیگر کمی متفاوت است. ولی رنج سایر آنها عموماً بین 200-300MM در طول و 200-1200MM در عرض است. و زمانی که به عنوان ورق های سایدینگ استفاده می گردند. پهنای 130MM,300MM در دسترس است. ضخامت فایبر سمنت برد بین 4/5MM تا 18MM متغیر و از نظر تراکم هم متفاوت است.
  • مقاومت حرارتی و انتقال صدا بین محصولات فایبر سمنت تا حد زیادی متفاوت است. و عموماً محصول ضخیم تر و متراکم تر، مقاومت بهتری در برابر انتقال حرارت و صدا دارد. این محصولات به هنگام نصب و رنگ آمیزی نیاز به مراقبت خیلی کمی دارند. محصولات فایبر سمنت ضخیم تر و متراکم تر مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه دارند. اما محصولات نازک تر و کم تراکم تر نیاز به مقاومت بیشتری در برابر ضربه دارند.
  • همچنین ورق فایبر سمنت یک ماده غیر قابل احتراق است. که به صورت وسیعی در مناطقی که در معرض آتش سوزی می باشند استفاده می گردد.

طراحی کانکس فایبر سمنت برد

مانند هر سازه یا بنایی کانکس فایبر سمنت برد نیز نیازمند طراحی معماری، محاسبات سازه و برسی های فنی می باشد. که اینها همه بعد از بازدید از ملک خریدار و با توجه به شرایط و جهت گیری جغرافیایی ملک مورد نظر انجام خواهد شد. البته در شرایطی که سازه مانند ویلای پیش ساخته از قبل ساخته و آماده باشد.

این طراحی ها بر اساس بهترین شرایط پیش فرض انجام می شود. معمولا این کار برای بنا با ابعاد کوچک انجام می گیرد. با اکثر شرایط هم خوانی داشته و قابلیت انطباق پذیری دارد. اما در شرایط کلی بهتر است طراحی کانکس بر اساس همان ملک انجام شود. چرا که ممکن است محل قرارگیری درب و پنجره ها، نورگیرها و بسیاری از نکات فنی، مانند نوع مصالح مورد نیاز در اقلیم های خاص، باید متناسب با محل قرار گیری بنا تعین شود.

راهنمای خرید کانکس

  • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
  • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
  • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
  • 09122486879
  • 09369595087
  • 09129511015
  • 09129531015

Enter your keyword