کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی کانکس فروشگاهی کانکس فروشگاهی کانکس فروشگاهی کانکس فروشگاهی کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی

کانکس فروشگاهی یکی دیگر از کانکس های تولیدی کانکس آیسان است. کاربری این نوع کانکس استفاده از آن به عنوان فروشگاه است. کانکس فروشگاهی با ابعاد متغیر که با توجه به نیاز صاحب آن بصورت متحرک و ثابت نیز ساخته می شود. طراحی آسان و متنوع کانکس باعث شده تا امروزه بسیاری از مردم هم بخاطر قابلیت جابجایی هم هزینه کمتر به فکر استفاده از کانکس فروشگاهی در شهرهای خود باشند.

مزایای کانکس فروشگاهی

از مزایای کانکس فروشگاهی شیک می توان به سرعت بالای آماده سازی و قابلیت انتقال به مکانی دیگر نام برد. با طراحی مناسب این کانکس می توان فضایی شیک و زیبا آماده کرد. تا توجه مشتریان فروشگاه را به خود جلب کرد.

با قفسه بندی مناسب ویترین پارتیشن بندی به جا فضایی کافی برای چیدمان اجناس فراهم کرد.

همه این کارها با هزینه بسیار کمتری نسبت به فروشگاه های واقع در پاساژهای گران قیمت شهر قابل اجرا است.

کاربرد کانکس فروشگاهی

مثلا نانوایی ها که به دلیل قابلیت جابه جایی این کانکس ها از آنها استفاده می کنند. و بسیار از آنها راضی می باشند. این نمونه کانکس ها را می توان در مدل های متنوعی ساخت.

کانکس فروشگاهی دارای طراحی متنوع با کاربردهای مختلف است. که می توان از آن بعنوان فروشگاه سیار استفاده کرد.

این نوع کانکس برای استفاده در میادین تره بار، شهرک های تازه تاسیس، شهرک های صنعتی، دانشگاه ها ادارات دولتی بزرگ، پارک ها و… با کاربردهای مختلف ساخته می شود.

انواع دکه گلفروشی دکه روزنامه نیز جزو این دسته از کانکس ها می باشد.

البته برای آشپزخانه های صنعتی هم که در کارخانه ها و مراکز عمومی و خصوصی مورد استفاده قرار می گیرد.

کانکس ها بسیار با اهمیت می باشند. و از خرید آنها استقبال خوبی شده است.

مهمترین کاربری کانکس های فروشگاهی شامل دکه های فست فود و آبمیوه فروشی های شیک و زیبا که مالکان خوش ذوق آنها را طراحی کرده اند.

مشخصات فنی

ابعاد انتخاب شده برای کانکس فروشگاهی بصورت پیش فرض 19/8 متر مربع دارای طول 6 متر و عرض 3/3 متر بصورت پشت تا پشت بدنه بدون در نظر گرفتن ابعاد بیرون زدگی تاج و سایه بان ها می باشد. اما در مواردی بنا به سفارش خریداران و مقدار فضای آنها می تواند بصورت سفارشی کوچکتر یا بزرگتر نیز تولید شود.

شاسی و اسکلت این سازه از تیر آهن های سنگین نمره 16 و پروفیل های آهنی با ضخامت 2 میلیمتر بوده که پایداری سازه را تضمین می کند.

نحوه اتصال اجزای اسکلت به یکدیگر از طریق جوش الکتریکی بوده و جهت جلوگیری از فرسایش آن در محیط های مرطوب از پوشش ضد زنگ و رنگ نهایی اتوموبیلی استفاده شده است.

کف کانکس فروشگاهی از نوع سرامیک در ابعاد 60*60 سانتیمتر با کف ملات ماسه سیمان بوده و عایق بندی جداره های سقف و دیوار نیز از نوع پلی استایرن نسور می باشد.

داخل آن دیوار پوش های قابل شستشوی ضد ضربه و نمای بیرونی ترکیبی از ورق های کامپوزیت آلومینیومی با چوب های ترمو فنلاندی می باشد.

سطوح شیشه ای از جام های شیشه سکوریت به ضخامت 10 میلیمتر و نور پردازی بیرونی از طریق چراغ های کم مصرف آفتابی می باشد.

برای تامین امنیت آن نیز 4 عدد کرکره برقی ریمو دار که یکی برای درب اصلی و 3 عدد دیگر برای قسمت های شیشه ای تعبیه شده است. که به راحتی در هنگام پایان ساعت کاری کانکس فروشگاهی بتوان تمامی سطوح باز شوی آن را با کر کره پوشاند.

راهنمای خرید کانکس

در صورتی که نیاز به مشاوره جهت خرید کانکس یا دیگر سازه های پیش ساخته را دارید. و همچنین برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید. و یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09122486879

09129511015

09129531015

پست مرتبط

تماس با ما

Enter your keyword