کانکس نگهبانی شیشه ای

کانکس نگهبانی شیشه ای کانکس نگهبانی شیشه ای کانکس نگهبانی شیشه ای

کانکس نگهبانی شیشه ای

کانکس نگهبانی شیشه ای

کانکس نگهبانی شیشه ‌ای بر حسب کاربری متفاوت از کیوسک شیشه‌ ای که از جمله پرکاربردترین کانکس نگهبانی در کشور است. به همین منظور تیم کانکس آیسان این نوع از کانکس پیش ساخته در بخش انواع کیوسک شیشه‌ ای را به طور مختصر مورد بررسی قرار می‌دهد.

کانکس شیشه ای چیست؟

کانکس شیشه ای یک نوع سازه پیش ساخته با جداره های شیشه ای است. که برای استفاده های مختلفی از جمله دفاتر لوکس اداری، فروشگاهی و کافی شاپ یا پرورش گیاهان مورد استفاده قرار می گیرد. مقدار استفاده از سطوح شیشه ای در انواع این سازه متفاوت بوده و ممکن است. فقط در یک ضلع و یا برای هر چهار ضلع باشد. دلیل این امر ایجاد دید مناسب به بیرون یا جذب حداکثری نور خورشید است. که در برخی موارد برای جلوگیری از تابش مستقیم خورشید از شیشه دودی برای این کانکس استفاده می شود. گاهی نیز دیواره هایی که به سمت نور جنوب است. را از مصالح دیگری در نظر می گیرند. تا درون کانکس نور خورشید موجب اختلال فعالیت نگردد.

مشخصات فنی

مهمترین بخش در کانکس نگهبانی شیشه ‌ای همین مسئله استراکچر است. و کانکس نگهبانی هم از این اصل مستثنی نیست. در این کانکس می‌توان از شاسی نمره 14 و اسکلت نوع پروفیل آهنی در ابعاد 40*40 و 40*80 استفاده نمود. در این سازه نگهبانی جنس بدنه و سقف از نوع ورق های گالوانیزه است. که مواد تشکیل دهنده عایق آن از جنس پلی استایرن است که خاصیت ضد حریق دارد. از طرفی در مقابل رطوبت غیر قابل نفوذ است. بخش دیواره داخلی پوشیده از pvc است. که دارای خاصیت ضد آب می‌باشد. از سویی جنس درب و پنجره در این حالت از نوع آلومینیوم است. مورد بعدی آن که در این کانکس همچون سایر سازه های پیش ساخته بر حسب سرمایه گذاری که انجام دادید و البته کاربری که دارید. می‌توانید از تاسیساتی مانند برق، لوله کشی آب و سیستم گرمایشی، سرمایشی و … بهره ببرید.

راهنمای خرید کانکس

  • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
  • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
  • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
  • 09122486879
  • 09369595087
  • 09129511015
  • 09129531015

Enter your keyword