کانکس چرخدار فروشگاهی

کانکس چرخدار فروشگاهی کانکس چرخدار فروشگاهی کانکس چرخدار فروشگاهی

کانکس چرخدار فروشگاهی

کانکس چرخدار فروشگاهی

کانکس چرخدار فروشگاهی نوعی کانکس فروشگاهی متحرک و سیار است. که توسط تیم طراحی و تولید گروه صنعتی کانکس آیسان ساخته شده و کاربردهای زیادی دارد. حمل و نقل با استفاده از خودرو کشنده با استفاده از مالبند است. که جا به جایی کانکس را آسان کرده است. دارا بودن شاسی فنر دار که هنگام جا به جایی و حمل نقل فقط این که وسایل داخل کانکس آسیب نبیند. و از ضربه خوردن به خودرو کمکی کشنده جلوگیری می کند.

عبارت چرخدار شدن کانکس اشاره به پرتابل بودن یا سیار بودن سازه دارد. که برای جا به جایی های متعدد آن، کانکس توسط کشنده ای با موتور قوی مثل پاترول، نیسان یا شیلتر انجام می شود. که کانکس چرخدار فروشگاهی شامل چهار چرخ پیکانی، نیسانی و یا لندرووری هستند. که اصطلاحا به آن دو محور گفته می شود.  و شامل یک اکسل گردون و یک مالبند آهنی قوی که از جنس قوطی 100*100 یا لوله فلزی نمره 10 است. که با پیچ و مهره به کشنده وصل می گردد. و اکسل نقش گردش به چپ و راست چرخ ها را عهده دار است.

کانکس چرخدار فروشگاهی اکثرا برای مسافت های هموار و کوتاه سایت ها از چرخ های پیکانی ساده استفاده می شود. ولی برای مسافت های طولانی و ناهموار سایت یا جاده از چرخ های فنردار نیسانی یا لندرووری استفاده می شود. و خاصیت فنر دار کردن چرخ ها به این دلیل است. که در مسیر و مسافت های ناهموار و پستی و بلندی های سایت یا جاده محورها به خاطر فنردار بودن از حالت خشک و شکنندگی خارج می شود. و از آسیب های احتمالی به محورها جلوگیری می کند.

در جامعه امروزی ما می توان با یک کانکس سیار و کمی خلاقیت سود خوبی به جیب زد. اگر در کلان شهرهای ایران زندگی می کنید و شغلی هم ندارید. می توانید با خرید یک کانکس چرخدار فروشگاهی و احداث یک کافه سیار یا یک فست فود سیار می توانید درآمد زایی قابل توجهی داشته باشید. درآمد زایی با کانکس یک سود خالص است. زیرا مالیات و اجاره مغازه ندارد. فقط یک هزینه ناچیز اولیه برای خرید یک کانکس چرخدار لازم است.

انواع کانکس چرخدار فروشگاهی

متریال کانکس چرخدار فروشگاهی

مشخصات فنی

کانکس چرخدار فروشگاهی به صورت تک محور و دو محور به بازار عرضه می شوند. اما نوع معمول آنها به صورت دو محور رایج بوده است. کانکس تک محور این قابلیت را دارد. که توسط خودروی معمولی به مکان مدنظر حمل شود. به طور کلی برای حمل این کانکس در قسمت عرضی آن مالبندی تعبیه شده است. و دو محور نیز به همراه دارد. لازم به ذکر است که بدانید محور جلویی متحرک و فرمان پذیر است. تا به هنگام جا به جایی در مسیرهایی که پیچ وجود دارد. خودرو و کانکس به راحتی به چرخش در بیایند. دارای درب و پنجره دوجداره است.

راهنمای خرید کانکس

  • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
  • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
  • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
  • 09122486879
  • 09369595087
  • 09129511015
  • 09129531015

Enter your keyword