کانکس چرخدار مسکونی

کانکس چرخدار مسکونی

کانکس چرخدار مسکونی

کانکس چرخدار مسکونی

کانکس چرخدار مسکونی یکی دیگر از تولیدات کانکس آیسان است. این نوع سازه پیش ساخته مسکونی به صورت چرخدار و سیار طراحی و تولید می گردد. کانکس چرخدار نوعی کانکس متحرک و سیار است که توسط تیم طراحی و تولید گروه صنعتی کانکس آیسان ساخته شده است که کاربردهای بسیار زیادی دارد. 

حمل و نقل با استفاده از خودرو کشنده با استفاده از مالبند است. که جا به جایی ان را آسان کرده است. دارا بودن شاسی فنر دارکه هنگام جا به جایی و حمل نقل فقط این که وسایل داخل کانکس آسیب نبیند. و از ضربه خوردن به خودرو کمکی کشنده جلوگیری می کند.

عبارت چرخدار شدن کانکس اشاره به پرتابل بودن یا سیار بودن سازه ای دارد. که برای جا به جایی های متعدد آن کانکس توسط کشنده ای با موتور قوی مثل پاترول، نیسان یا شلتر انجام می شود. که کانکس مسکونی چرخدار شامل چهار چرخ پیکانی، نیسانی و یا لندرووری هستند. که اصطلاحا دو محور به آن اطلاق می گردد.

و شامل یک اکسل گردون و یک مالبند آهنی قوی که از جنس قوطی 100*100 یا لوله فلزی نمره 10 است. که با پیچ و مهره به کشنده وصل می گردد. و اکسل نقش گردش به چپ و راست چرخ ها را عهده دار است.

بعضا برای مسافت های هموار و کوتاه سایت ها از چرخ های پیکانی ساده استفاده می شود. ولی برای مسافت های طولانی و ناهموار سایت یا جاده از چرخ های فنردار نیسانی یا لندرووری استفاده می شود. 

و خاصیت فنردار کردن چرخ ها به این دلیل است. که در مسیر و مسافت های ناهموار و پستی و بلندی های سایت یا جاده محورها به خاطر فنردار بودن از حالت خشک و شکنندگی خارج می شود. و از آسیب های احتمالی به محورها جلوگیری می کند.

بعضا سازه های طول 2 تا 3 متر به صورت تک محور یعنی فقط شامل دو چرخ است. اما کانکس های طول 4 متر تا 8 متر بصورت دو محور و چهار چرخ و کانکس های طول 10 تا 12 متر بصورت 3 محور و شش چرخ است.

که دلیل سه محور شدن سازه های 10 و 12 متری به دلیل حجم و وزن سنگین سازه است. که صرفا سه محور شدن چرخ ها موجب تحمل وزن این سازه می گردد. خود این چرخ ها هم اغلب به صورت روکش مجهز به توپی و رینگ و لاستیک و کاسه چرخ است. که آج های برجسته لاستیک ها نشان دهنده عمر مفید یا عمر استفاده شده چرخ ها است.

راهنمای خرید کانکس

  • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
  • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
  • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
  • 09122486879
  • 09369595087
  • 09129511015
  • 09129531015

Enter your keyword