کانکس چرخدار

کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار

کانکس چرخدار نوعی کانکس متحرک و سیار است که توسط تیم طراحی و تولید گروه صنعتی کانکس آیسان ساخته شده است که کاربردهای بسیار زیادی دارد. از جمله کاربردهای این کانکس را می توان کانکس پلیس راه سیار، کانکس فست فود یا آشپزخانه، کانکس کاروانی، فروشگاه سیار… را نام برد.

حمل و نقل با استفاده از خودرو کشنده با استفاده از مالبند است. که جابه جایی ان را آسان کرده است. دارا بودن شاسی فنر دارکه هنگام جابه جایی و حمل نقل فقط این که وسایل داخل کانکس آسیب نبیند. و از ضربه خوردن به خودرو کمکی کشنده جلوگیری می کند.

عبارت چرخدار شدن کانکس اشاره به پرتابل بودن یا سیار بودن سازه ای دارد که برای جابجایی های متعدد آن کانکس توسط کشنده ای با موتور قوی مثل پاترول، نیسان یا شلتر انجام می شود. که کانکس چرخدار شامل چهار چرخ پیکانی، نیسانی و یا لندرووری هستند. که اصطلاحا دو محور به آن اطلاق می گردد.

و شامل یک اکسل گردون و یک مالبند آهنی قوی که از جنس قوطی 100*100 یا لوله فلزی نمره 10 است. که با پیچ و مهره به کشنده وصل می گردد. و اکسل نقش گردش به چپ و راست چرخ ها را عهده دار است.

بعضا برای مسافت های هموار و کوتاه سایت ها از چرخ های پیکانی ساده استفاده می شود. ولی برای مسافت های طولانی و ناهموار سایت یا جاده از چرخ های فنردار نیسانی یا لندرووری استفاده می شود. 

و خاصیت فنردار کردن چرخ ها به این دلیل است. که در مسیر و مسافت های ناهموار و پستی و بلندی های سایت یا جاده محورها به خاطر فنردار بودن از حالت خشک و شکنندگی خارج می شود. و از آسیب های احتمالی به محورها جلوگیری می کند.

بعضا سازه های طول 2 تا 3 متر به صورت تک محور یعنی فقط شامل دو چرخ است. اما کانکس های طول 4 متر تا 8 متر بصورت دو محور و چهار چرخ و کانکس های طول 10 تا 12 متر بصورت 3 محور و شش چرخ است.

که دلیل سه محور شدن سازه های 10 و 12 متری به دلیل حجم و وزن سنگین سازه است. که صرفا سه محور شدن چرخ ها موجب تحمل وزن این سازه می گردد. خود این چرخ ها هم اغلب به صورت روکش مجهز به توپی و رینگ و لاستیک و کاسه چرخ است. که آج های برجسته لاستیک ها نشان دهنده عمر مفید یا عمر استفاده شده چرخ ها است.

کانکس چرخدار کارگاهی

در بعضی از پروژه های عمرانی نیاز است که کارگران و وسایل نیاز پروژه را جا به جا کنند. به طور مثال در یک پروژه راه آهن کشی در صورت پیشرفت پروژه نیاز به جابه جایی وجود دارد. این سازه دقیقا همانند یک کانکس عادی است. که به 4 چرخ و یک گیره متصل مجهز شده تا بتوان آن را جا به جا کرد.

کانکس چرخدار پلیس

کانکس چرخدار پلیس راهنمایی و رانندگی است. که برای حفظ امنیت خیابان ها هر لحظه امکان جابه جا کردن کانکس وجود دارد. کانکس پلیس چرخدار بیشتر اوقات در جاده ها یا در بین ایام مسافرت کار برد دارد.

کانکس چرخدار رستوران

در جامعه امروزی ما می توان با یک کانکس سیار و کمی خلاقیت سود خوبی به جیب زد. اگر در کلان شهرهای ایران زندگی می کنید. و شغلی هم ندارید. می توانید با خرید یک کانکس چرخدار و احداث یک کافه سیار یا یک فست فود سیار می توانید درآمد زایی قابل توجهی داشته باشید. درآمد زایی با کانکس یک سود خالص است. زیرا نه مالیاتی دارد. و نه اجاره مغازه ای. فقط یک هزینه ناچیز اولیه برای خرید یک کانکس چرخدار لازم است. لازم به ذکر است که برای بهداشتی بودن یک کانکس فست فود باید از استیل ضد خش استفاده کرد.

کانکس چرخدار توریستی

برای مسافرت های خانوادگی و یا سفر های یک روزه با تور ها به مناطق ییلاقی معمولا از کانکس چرخدار توریستی استفاده می شود. و اگر قرار باشد شب را دل دل طبیعت سپری کنند. ممکن است بارندگی و یا حیوانات و جانوران خطرناکی در منطقه حضور داشته باشند. که برای در امان ماندن از آنها از این سازه استفاده می شود. ابعاد و امکانات داخلی آنها کاملا طبق سفارش خریدار قابل تغییر است. و ممکن است فقط یک سالن خالی بوده و یا یک سازه کامل مجهز به آشپزخانه و سرویس که تمامی امکانات رفاهی در آن گنجانده شده باشد.

تفاوت کانکس چرخدار و کاروان

به طور کلی در متریال ساخت جفتشان از یک نوع جنس استفاده می شود. ولی کاروان ویژگی های رفاهی خیلی بیشتر و بهتری نسبت به کانکس چرخدار دارد. این سازه چرخ دار یک کانکس ساده است. که مجهز به چهار چرخ برای جابه جای راحت تر شده است. اما کاروان خود یک کانکس چرخدار است. که برای کاربری خاصی تجهیز و طراحی شده است.

مشخصات فنی

کانکس چرخدار به صورت تک محور و دو محور به بازار عرضه می شوند. اما نوع معمول آنها به صورت دو محور رایج بوده است. کانکس تک محور این قابلیت را دارد. که توسط خودروی معمولی به مکان مدنظر حمل شود. به طور کلی برای حمل این کانکس در قسمت عرضی آن مالبندی تعبیه شده است و دو محور نیز به همراه دارد. لازم به ذکر است که بدانید محور جلویی متحرک و فرمان پذیر است. تا به هنگام جابه جایی در مسیرهایی که پیچ وجود دارد خودرو و کانکس به راحتی به چرخش در بیایند.

قیمت 

قیمت این کانکس بسته به نوع کاربری و مواد و مصالح مورد استفاده در سازه به منظور های متفاوت، قیمت کانکس چرخدار نیز متغیر خواهد بود. همین طور می توان بیان کرد. که هر یک از امکانات و تجهیزات و حتی ابعاد کانکس می تواند متناسب با نیاز مشتریان تغییر کند.

راهنمای خرید کانکس

  • برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.
  • جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید.
  • یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
  • 09122486879
  • 09369595087
  • 09129511015
  • 09129531015

پست مرتبط

Enter your keyword