کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت کانکس کامپوزیت کانکس کامپوزیت کانکس کامپوزیت کانکس کامپوزیت کانکس کامپوزیت کانکس کامپوزیت کانکس کامپوزیت کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت یک سازه بسیار زیبا با نمای کامپوزیت طراحی و ساخت توسط گروه صنعتی کانکس آیسان است. که در رنگ های مختلف وجود دارد. نمای زیبای این سازه بسیار این کانکس را چشم گیر کرده است. و استفاده از نمای کامپوزیت بیشتر برای کانکس هایی است. که در معرض دید هستند. برای نمای کانکس کامپوزیت از ورقه های کامپوزیت و از پنجره های دوجداره upvc استفاده می شود.

این کانکس هم همچون بقیه سازه ها دارای امکانات برقی و در صورت نیاز لوله کشی آب و … می باشد. جنس ورق کامپوزیت از دو لایه آلومینیوم و یک لایه پلاستیک پلی اتیلین تشکیل شده و با چسب پلیمیری به هم وصل شده اند. استفاده از این نما برای مشتریان بسیار سلیقه ایی است. و با توجه به سلیقه مشتری ما رنگ و ورق را روی کانکس کار می کنیم.

کانکس کامپوزیت چیست

از دیگر محصولات گروه صنعتی کانکس  آیسان کانکس کامپوزیت می باشد. کامپوزیت یکی از مصالح بین ده ها مصالح مورد استفاده در نمای ساختمان می باشد. که با پیشرفت در صنعت کانکس سازی استفاده از ورق‌های کامپوزیت آلومینیومی در ساخت‌ سازه ها به کار می‌رود.

 

موارد مورد استفاده

از این سازه اغلب در مواردی که با دید مستقیم عموم مردم در ارتباط می‌ باشد، استفاده می‌شود. مانند کانکس های فروشگاهی در اغلب پارک‌ها یا شهربازی‌ های سرپوشیده، کانکس عابر بانک، کانکس ایستگاه دوچرخه، برخی کانکس های اداری و نگهبانی استفاده می شود.

 

نمای کانکس کامپوزیت

 • نمای بیرونی: نمای بیرونی کانکس از کامپوزیت می‌باشد. که در برخی از موارد می‌توان از دیگر متریال ها به صورت تلفیقی استفاده نمود.
 • نمای داخلی: نمای داخلی کانکس کامپوزیت اغلب پی وی سی است. که به دو صورت ساده و طرح‌دار اجرا می شود.
 •  از دیگر مزایای این کانکس ضد آب بودن و قابلیت شستشوی آن می باشد.

 

ابعاد کانکس کامپوزیت

ابعاد این کانکس بستگی به  کاربری آن دارد. و  به دلخواه مشتریان عزیز می‌باشد. و در هر ابعادی قابل اجرا است.

 

قیمت کانکس کامپوزیت

قیمت کانکس کامپوزیت بستگی به ابعاد و متریال مورد استفاده در ساخت آن دارد. و به دلیل نوسان بسیار بالای قیمت اجناس نمی‌توان قیمت ثابتی برای آن تعیین کرد. برای اطلاع از قیمت دقیق با واحد فروش کانکس آیسان تماس برقرار کرده و طرح مد نظر خود را ارائه دهید کارشناسان ما پس از محاسبه دقیق پیش ‌فاکتور طرح شما را خدمتتان ارائه می دهند.

 

مشخصات فنی

 • اسکلت کانکس از دو بخش کلی، شاسی آن و بدنه آن ساخته شده است.
 • شاسی آن از تیرآهن دور کلاف و اسکلت آن از پروفیل آهنی 40×40 یا 80×40 می باشد.
 • پس از تکمیل اسکلت سازه و پوشش دادن آن از ضد زنگ برای جلوگیری از زنگ‌زدگی و فرسایش آن دیواره‌های بیرونی آن را با ورق‌های کامپوزیت آلومینیومی پوشش داده و پس از آن پنجره‌های آن نصب می شود.
 • پس از نصب پنجره‌ها، کف کانکس را از تخته یا پارکت های ضدآب که ضخامتی بالغ بر 1/8سانتی‌متر را دارا می باشد، استفاده می شود.
 • عایق این کانکس ‌ها از یونولیت چهار سانت و پشم شیشه می باشد. که هم عایق صوتی و عایق حرارتی و برودتی نیز می باشد پس از عایق‌کاری روی آن روکشی از پی وی سی که در طرح‌ های مختلف می باشد پوشیده می شود.
 • برق کشی کانکس به‌ صورت روکار می باشد. که پس از داکت کشی، سیم‌ها را از داخل آن‌ها عبور می دهند. و به کلیدها و پریزها متصل می کنند. محافظت از سیم‌های عبوری از داخل داکت به عهده یک فیوز مینیاتوری که در داخل سازه قرار می‌گیرد انجام می‌شود.
 • درب و پنجره یو پی وی سی در ساخت این سازه استفاده می گردد.

 

راهنمای خرید کانکس

در صورتی که نیاز به مشاوره جهت خرید کانکس یا دیگر سازه های پیش ساخته را دارید و همچنین برای اطلاع از قیمت کانکس از مشاوره رایگان ما استفاده کنید. جهت ثبت درخواست پیش فاکتور کانکس کلیک کنید. و یا مستقیما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

مهم نیست پروژه‌ شما کوچک باشد یا بزرگ! مهم خلاقیت است! که آن را خاص به نمایش می‌گذارد!!!

 • 09122486879
 • 09369595087
 • 09129511015
 • 09129531015

Enter your keyword